Czy wycena pozycjonowania strony www zawiera konsultacje z wykonawcą?

Postby Fhionndaig » Sun Oct 27, 2019 6:12 pm

Zamierzam całkiem niedługo skorzystać z ułsugi pozycjonowania mojej strony internetowej, a właściwie to sklepu internetowego. Chciałam zapytać, czy orientujecie się może czy opłaty z jakimi przyjdzie mi się zmierzyć, jeśli chodzi o pozycjonowanie to tylko opłaty za faktycznie wykonane prace optymalizacyjne, czy może w tych kosztach są na przykład umieszczone konsultacje. Nie ukrywam, że zależałoby mi na znalezieniu takiego wykonawcy, który zapewni swego rodzaju szkolenia.
Fhionndaig

Postby meiokaPL » Sun Oct 27, 2019 8:59 pm

No tutaj musisz dobrze wybrać, bo na rynku działa całe mnóstwo firm, które działają tylko i wyłącznie dla swojego zysku. Ja miałam na przykład kiedyś taki przypadek, że zaczęli jakąś frazę pozycjonować i po tygodniu skończyli zgłaszając się po kasę. Przecież taki proces musi trwać w czasie i co do tego nie mam żadnych wątpliwości. A wiem o tym na przykład stąd, że przesłam krótkie przeszkolenie na temat całej procedury :)))
meiokaPL

Postby Fhionndaig » Sun Oct 27, 2019 10:21 pm

A kto ci to robił?
Fhionndaig

Postby meiokaPL » Mon Oct 28, 2019 12:12 am

Zajrzyj sobie na wycenpozycjonowanie.pl, będziesz miała wszystko co potrzebne.
meiokaPL

Postby Szczeniak » Mon Oct 28, 2019 1:06 am

Pozycjonowanie w tydzień to całkiem dobry wynik...Oczywiście żartuje... Ja też się z takimi amatorami spotkałem, ale to byli po prostu uczniowie liceum, którzy myśleli, że jak się znają trochę na komputerach to momentalnie znają się także na marketingu internetowym. Ale tak to niestety nie działa.
Szczeniak

Postby GramNaGitarze » Mon Oct 28, 2019 3:40 am

Jeśli firma jest poważna i ma odpowiednie zaplecze za sobą, to możesz liczyć na to, że zostanie przeprowadzone odpowiednie szkolenie. Poza tym w sieci jest całe mnóstwo informacji na temat optymalizacji i pozycjonowania. Wycena pozycjonowania strony www zawsze powinna uwzględniać również działania poboczne, bo będzie ich całkiem sporo. Wyceny pozycjonowania witryny www dokonuje się biorąc pod uwagę przynajmniej kilka zmiennych.
GramNaGitarze

Postby Landaryn » Mon Oct 28, 2019 5:43 am

A później to już tylko spijanie śmietanki...w postaci dużej liczby odwiedzin ze strony klientów...
Landaryn

Postby GramNaGitarze » Mon Oct 28, 2019 7:11 am

No tych zabraknąć nie może, bo to w końcu o ich obecność chodzi. Ruch rodzi sprzedaż, a sprzedaż rodzi zyski, sprawa jest jasna. Coraz więcej ludzi prowadzących biznes zrozumiało, że bez działań na zapleczu internetowym trudno osiągnąć sukces.
GramNaGitarze

Return to Technika na forum

User Control Panel