Zakup butów Adidas w sklepie online – jak to zrobić?

Postby Jacek_Kondrat » Thu May 09, 2019 11:19 pm

Siema! Pierwszy raz w życiu planuję zamówić sobie gdzieś w sieci (jeszcze nie wiem gdzie ;P) buty markowe. O ile normalnie w sklepach sobie po prostu przymierzam, tak tutaj tego komfortu niestety nie ma. Ktoś bardziej doświadczony może mi podpowiedź jak prawidłowo ugryźć ten temat, żeby na pewno dobrać trafnie rozmiar? Będę wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki.
Jacek_Kondrat

Postby Dioscuri » Fri May 10, 2019 12:54 am

Przecież mniej więcej wiesz, jaki masz rozmiar stopy, nie? Nie wiem gdzie masz problem z zakupem w takim razie w sieci. Zresztą nawet jeśli dobierzesz źle, to kupując w sieci dostajesz ustawowo 14 dni na zwrot, więc można oddać lub wymienić na inne.
Dioscuri

Postby Jacek_Kondrat » Fri May 10, 2019 1:08 am

Wiem o tym doskonale, ale jakoś nie mam ochoty później odsyłać tego co kupiłem i czekać na nowe. Raz, że strata czasu, a dwa to pieniędzy po za zwrotną przesyłkę bulisz przecież z własnej kieszeni…
Jacek_Kondrat

Postby Oprawka » Fri May 10, 2019 2:41 am

Sprawa ogólnie jest niesamowicie prosta. Na stronach zawsze dostępna jest rozmiarówka. Przed zakupem po prostu dokładnie sobie ją sprawdzasz, możesz mieć na przykład długość stopy, więc trzeba zmierzyć i się upewnić. Producenci czasem stosują własne kryteria, więc sprawdzasz tabelę stworzoną przez konkretną markę, którą wybierasz!
Oprawka

Postby Jacek_Kondrat » Fri May 10, 2019 4:59 am

No i na taką właśnie poradę liczyłem. Śliczne dzięki za pomoc! Swoją drogą ktoś wie, gdzie znajdę oryginalne i jednocześnie w dobrej cenie buty tej marki?
Jacek_Kondrat

Postby Oprawka » Fri May 10, 2019 5:20 am

Nie ma sprawy Kolego ;) Ogólnie możesz sobie zajrzeć na tę stronę https://ctxsport.com/sklep/adidas/, według mnie naprawdę warto. Jeśli chodzi o obuwie Adidas sklep online ma naprawdę duży wybór, ale najważniejsze jest to, że sprzedaje produkty markowe z pełną gwarancją.
Oprawka

Postby Jacek_Kondrat » Fri May 10, 2019 6:13 am

Super, dziękuję Ci bardzo jeszcze raz i pozdrawiam!
Jacek_Kondrat

Return to Sport na forum

User Control Panel