Szukam iluzjonisty na pokazy dla dzieci.

Postby DorotaFaber » Mon Jan 29, 2018 5:24 pm

Hejka, mam do was dzisiaj bardzo nietypowe pytanie. Znacie jakiegoś iluzjonistę, który robi pokazy dla dzieciakow? Moje bliźniaki kończą 6 lat za dwa miesiące i wymyśliły występ klauna albo najlepiej magika jako główną atrakcję. Ja planowałam urodziny w McDonaldzie, ale oni się uparli, że w domu i z kimś takim. Wszystko przez te amerykańskie filmy. Skąd ja im wytrzasnę magika? Może ktoś z was pomoże?
DorotaFaber

Postby Fhionndaig » Mon Jan 29, 2018 5:57 pm

A nie możesz im po prostu wytumaczyć, że to nie takie proste? Jak rozpuścisz teraz, to potem nie dasz sobie rady.
Fhionndaig

Postby DorotaFaber » Mon Jan 29, 2018 8:51 pm

No wiem, ale tata się zgodził, a poszukiwania zostały mamie, jak zawsze. Zresztą zrezygnowali z prezentu, bo wiedzą, że to będzie dużo kosztować.
DorotaFaber

Postby Jacek_Kondrat » Mon Jan 29, 2018 11:10 pm

Poszukaj jakiejś agencji, która z pewnością ma taką osobę. Pokaże parę sztuczek i już.
Jacek_Kondrat

Postby Fhionndaig » Tue Jan 30, 2018 1:46 am

Na osiemnastkę zażyczą sobie lot w kosmos :). ale to twój problem.
Fhionndaig

Postby Dzięcioł » Tue Jan 30, 2018 4:17 am

Wiesz co, na Polsacie swojego czasu był taki program Magicy z ulicy i tam było kilku fajnych gości, którzy być może zgodziliby się przyjechać i dać taki pokaz.
Dzięcioł

Postby Szczeniak » Tue Jan 30, 2018 5:05 am

Na tej stronie: http://piestrzeniewicz.pl/ jest fajny iluzjonista Pokazy w jego wykonaniu to prawdziwy majstersztyk, a o ile wiem, daje także pokazy dla dzieci, które są wyjątkowo dobrze przygotowane. Jest w nich i muzyka i sztuczki i dialog z maluchami. Patrzą na to co robi z rozdziawionymi buziami i są naprawdę zachwycone. Ja akurat uważam, że to nic zlego dać dzieciom możliwość doświadczenia takich niesamowitych rzeczy. Podczas przedstawienia każde dziecko ma możliwość wzięcia udziału w jakiejś sztuczce.
Szczeniak

Postby DorotaFaber » Tue Jan 30, 2018 7:31 am

Dzięki za namiary i opinię, bo już myślałam, że jestem jakąś głupią babą pozwalającą swoim dzieciakom na wszystko. Przy okazji i inne dzieci skorzystają.
DorotaFaber

Return to Humor

User Control Panel