Ładne meble do biura – opcje personalizacji

Postby Szczeniak » Mon Jan 23, 2017 1:01 am

Nie jestem zadowolony z jakości i funkcjonalności gotowych mebli biurowych. Dlatego szukam alternatywy w postaci dobrej klasy mebli na wymiar, w grę wchodzi indywidualny projekt od podstaw. Cena nie ma znaczenia – grunt żeby było to zrobione fachowo i w terminie. Jakieś propozycje?
Szczeniak

Postby Oprawka » Mon Jan 23, 2017 3:29 am

Rozumiem Cię, mój szef też zamówił umeblowanie biura. Efekt bardzo dobry, pomieszczenie wizualnie i funkcjonalnie bardzo zyskało. Koszty znaczne ale opłaciło się bo zyskał wizerunek firmy jako takiej.
Oprawka

Postby OkoLisa » Mon Jan 23, 2017 4:13 am

Cenowo wcale to nie musi być jakoś grubo http://www.meble-kuchennepoznan.pl/php/meble_biurowe.php. Z tą ekipą pracowaliśmy przy remontach i wcale nie mają rozbujanego cennika. Meble biurowe w Poznaniu wcale takie drogie nie są, jeśli chce się trochę poszukać.
OkoLisa

Postby Landaryn » Mon Jan 23, 2017 4:34 am

Wszystko da się znaleźć w dobrych cenach, kwestia determinacji. Ja kiedyś trafiłem na serię fajnych promocji na sprzęt RTV i AGD jak się urządzałem i zaoszczędziłem dużo w stosunku do średnich cen.
Landaryn

Postby Utulona » Mon Jan 23, 2017 5:52 am

Ubiegłego roku robiłam u siebie kuchnię, też wszystko na wymiar http://www.meble-kuchennepoznan.pl/php/meble_kuchenne.php. Jestem zadowolona, mąż tak samo a on u nas gotuje w domu. Kuchnie na zamówienie z Poznania podobno nawet w innych miastach są cenione!
Utulona

Postby Jacek_Kondrat » Mon Jan 23, 2017 8:08 am

Nie dziwię się, porównywałem jakość pracy rzemieślników w Poznaniu i Warszawie – ogromna różnica na korzyść Poznania, aż się zdziwiłem ale tak było.
Jacek_Kondrat

Return to Mam pytanie

User Control Panel