Jak można obniżyć koszty przesyłki z Ameryki?

Postby Kajko » Sun Jan 15, 2017 10:35 pm

Byłem ostatnio u znajomych, którzy mają rodzinę w USA, a co za tym idzie mnają bardzo duży dostęp do ciekawych elementów dekoracyjnych, których w Polsce nie ma i nigdy nie było. Są to świetne towary, które chciałbym sprzedawać u nas, ale jak sobie policzyłem ile może mnie kosztować transport, to już to takie ciekawe nie jest. Czy jest jakiś sposób w jaki mogę ograniczyć koszty przesyłek?
Kajko

Postby Dzięcioł » Sun Jan 15, 2017 11:37 pm

Są takie sposoby i właśnie miałem z jednym z nich ostatnio styczność. To po prostu usługa magazynowania towarów, które nie są zbyt duże, a które można wysłać w nieco większej paczce. Jeśli nie spieszy Ci się z towarem na już, to wysyłasz wszystko za jednym razem i oszczędzasz sporo pieniędzy.
Dzięcioł

Postby Kajko » Mon Jan 16, 2017 1:07 am

No tlko zapomniałeś o jednym małym szczególe, gdzie jak zdobęde jakiś magazyn do tego, żeby móc magazynować takie zakupy. Jak nie polecę na miejsce, to takiego magazynu sobie nie znadję.
Kajko

Postby Dzięcioł » Mon Jan 16, 2017 4:06 am

O to się nie martw, bo ta usługa, którą mam nie wiąże się z koniecznością wynajmu powierzchni magazynowej. Zobacz tutaj jak to wygląda http://carrierwise.com/pl/przesylki-z-usa-do-polski, bo są tam opisane szczegóły jak caly transport wygląda.
Dzięcioł

Postby Landaryn » Mon Jan 16, 2017 5:04 am

Znam tą uslugę, bo już nieraz miałem z nimi do czynienia. Wiele rzeczy już mi przerucali do kraju i wcle to nie były małę rzeczy. Zawsze było na czas i bez najmiejszych uszkodzeń, a to w czasie długiej drogi to nie takie oczywiste.
Landaryn

Postby Darmozjadka » Mon Jan 16, 2017 6:44 am

Widziałam ostatnio program, w którym polscy przedsiębiorcy mówili właśnie o tym, że rynek amerykański ma jeszcze wiele tajemnic przed nami, które można jeszcze wykorzystać, żeby po prostu zarobić. Spójrzcie tutaj http://carrierwise.com/, można teraz handlować i przesyłać niemal wszystko...
Darmozjadka

Postby Utulona » Mon Jan 16, 2017 8:37 am

Jest tak choćby dlatego, że europejcycy zaczęli po prostu poznawać to co amerykanie mieli już od dawna. Internet, telewizja i częste wizyty w tym kraju pozwoliły na większą znajomość poszczególnych produktów, no i handel nimi.
Utulona

Return to Mam pytanie

User Control Panel