Szukam naklejek na drzwi przesuwne

Postby DorotaFaber » Tue Jan 02, 2018 7:01 pm

Cześć szukam naklejki na drzwi wejściowe, konkretnie przesuwane. Chodzi o naklejkę z motywem roślinnym, która pokrywałaby całą powierzchnię drzwi. To co znalazłam do tej pory przeraża mnie cenowo, a ja nie chciałabym wydawać na to majątku.
DorotaFaber

Postby Fhionndaig » Tue Jan 02, 2018 9:22 pm

Nie orientuję się zupełnie w temacie, ale ciekawi mnie jak to może wyglądać. Jak coś znajdziesz to podrzuć zdjęcie, z chęcią zobaczę.
Fhionndaig

Postby Dioscuri » Tue Jan 02, 2018 11:29 pm

Ja zamawiałem naklejki na drzwi przesuwne jakieś kilka tygodni temu za kilkadziesiąt złotych przez internet, proszę tu masz stronkę z której korzystałem, może coś wpadnie ci w oko: http://naklejkomania.eu/223-naklejki-na-drzwi. Co do samych naklejek to jestem zadowolony, bo rzeczywiście ładnie się przykleiły do powierzchni drzwi i wyglądają efektownie. jakościowo też bardzo fajnie. Jedyne co bym zmienił, to jeden motyw, bo córka zanim jeszcze naklejki przyszły zdąrzyła zmienić swoje zainteresowania i suszy mi głowę, ehh te kobiety.
Dioscuri

Postby Utulona » Wed Jan 03, 2018 12:51 am

Pięknie to wygląda. Przyklejałeś sam, trudne to jest?
Utulona

Postby Dioscuri » Wed Jan 03, 2018 12:59 am

Skądże, bardzo łatwo się przykleja. Wystarczy tylko powoli odklejać naklejkę i od razu przykładać do drzwi. Mi pomagała trochę żona, wiadomo arkusz z naklejką jest duży, więc żeby równo szło to ona trzymała a ja przyklejałem. Na szczęście klej dobrze łapał, nie porobiły się też bąbelki, także jestem bardzo zadowolony. W sumie to tez zasługa dobrej jakości okleiny, ale z naklejkomania.eu kupowałem już kilka rzeczy i zawsze wszystko było w porządku.
Dioscuri

Postby DorotaFaber » Wed Jan 03, 2018 3:01 am

dziękuję za polecenie, ceny zdecydowanie mniejsze niż te które sama znalazłam :) już zwątpiłam i nawet zaczęłam szukać nowych drzwi na promocjach w sklepach budowlanych.
DorotaFaber

Postby Oprawka » Wed Jan 03, 2018 5:26 am

A jak to jest z czyszczeniem takich oklejonych drzwi? Wiadomo na początku jak nowe to wszystko jest ładne, ale w miare czasu nie odklejają się, nie wyłazi na brzegach naklejki klej, do którego przyczepia się kurz?
Oprawka

Postby DorotaFaber » Wed Jan 03, 2018 6:19 am

Co prawda jeszcze u siebie nie mam tych naklejek, ale wydaje mi się, że jak naklejka jest prawidłowo przyklejona to nie ma szans żeby się do brzegów coś łapało, poza tym, jest i na to rada: trzeba systematycznie sprzątać.
DorotaFaber

Postby Oprawka » Wed Jan 03, 2018 8:04 am

heh, no tak perfekcyjna pani domu poradzi sobie ze wszystkim ;)
Oprawka

Return to Dom na forum

User Control Panel