Czy kupić body mocno dopasowane do ciała?

Postby meiokaPL » Wed Jul 26, 2017 8:41 pm

Mimo, że jestem kobietom i to w kwiecie wieku, to do dzisiaj nie bardzo wiem, jakie ciuchy powinnam kupować, żeby były one po prostu dobre. Te czasy, kiedy się wszystkim interesowałam już minęły iu terz jestem zmuszona prosić o pomoc. Chciałam sobie kupić body i nie jestem pewna, czy tego typu garderoba powinna być dopasowana do ciałą, czy raczej luźna?
meiokaPL

Postby Angina » Wed Jul 26, 2017 9:14 pm

Witam, to, że masz problem z dopasowaniem odpowiedniej garderoby to nie jest tylko Twój proboem, bo wiele kobiet sobie z tym nie radzi. Ważne, żęby efekt końcowy był do zniesienia, to wtedy można wszystko założyć.
Angina

Postby Jacek_Kondrat » Wed Jul 26, 2017 11:17 pm

No ja tak już mniej żartobliwie powiem Ci, że body oczywiście powinny być dopasowane do ciała. A będzie się tak działo, jeśli body będą pochodziłu od odpowiedniego sprzedawcy, który dopilnował tego, żeby materiał był odpowiedni. Dobre body znajdziesz tutaj http://kafrim.pl/body,c85.html i wiedz, że są oferowaner w bardzo dobrej ceni...
Jacek_Kondrat

Postby meiokaPL » Thu Jul 27, 2017 12:36 am

No właśńie takie szzcegóły były mi potrzebne, bo jak do tej pory nie szło mi dobrze. Mam nadzieję, żę teraz body wybiorę odpowiednie...
meiokaPL

Postby Utulona » Thu Jul 27, 2017 2:08 am

Super sklep Ci kolega podpowiedziała, ale jest tam całe mnóśtwo nie tytlko body, ale też wiele innych grup ubraniowych. Na przykład tutaj http://kafrim.pl/swetry-kardigany-narzutki,c53.html coś dla pań lubiących seetry i różnego rodzaju kardigany. Wszystko oczywiście jest dostępne w najniśszych cenach.
Utulona

Postby Jacek_Kondrat » Thu Jul 27, 2017 4:18 am

No ja akurat znam ten sklep, bo trafiłem na niego przypakowo podczas poszukiwań prezentu dla moje żony. Zawsze twierdziła, żę wszystko ma więc wykorzystałem, to, że w sklepie są po prostu nowości i się prezentem zajmą najlepsi pracownicy. I tak było...
Jacek_Kondrat

Postby Dioscuri » Thu Jul 27, 2017 5:44 am

Super sklep przede wszystkim z damskim asortymentem i ofertą dla kobiet w rozmiarze xxl. To rozmiar, który wiele kobiet używa w naszym kraju i zawsze wynikał pronlem z ubraniem. Ale jeśli jest do dyspozyci to tylko ogromny plus.
Dioscuri

Postby SylwiaX » Thu Jul 27, 2017 8:43 am

Ekstra miejsce na kupno prezentów, zwłąszcza dla pań. Co się tyczy tych body, to faktycznie bodyu zawsze powinny przelegać do ciała i to akurat żadnych ustępstw nie ma. Głównie jest to bielizna więc wiadomo o co chodzi.
SylwiaX

Return to Kobiety na forum

User Control Panel