Łóżko i materac dla dziecka

Postby DorotaFaber » Tue Aug 30, 2016 11:00 pm

Cześć :) Sprowadza mnie tutaj pewna sprawą. A są tą sprawą materace :) Doszłam do wniosku, że czas skończyć z tym, że dziecko śpi na rozkładanej kanapie takiej i trzeba mu wreszcie łóżko postawić. Ramę do łózka mu już zamówiliśmy, będzie stało w jego pokoju. Ale tylko jeszcze nie wpadliśmy na żaden pomysł z materacem i nie wiemy, jaki materac mu kupić. Macie może jakieś typy materacy, które warto dla dziecka kupić? Bo ja tak chodze i sie zastanawiam, po sklepach patrzę i raczej nic mi do głowy nie przychodzi :/
DorotaFaber

Postby meiokaPL » Wed Aug 31, 2016 1:16 am

No tak, wybór materaca jest bardzo ważny z wielu powodów. No bo wiadomo dla kręgosłupa młodego człowieka, który się jeszcze rozwija, muszą być zapewnione odpowiednie warunki, żeby nie dochodziło do żadnych skrzywień, a jak się ma jakiś zwykły materac, który się zapada, to tylko krzywdę można dziecku zrobić.
meiokaPL

Postby DorotaFaber » Wed Aug 31, 2016 2:56 am

No właśnie wiem, dlatego mi zależy na tym, żeby to był naprawdę taki materac raczej z górnej półki i warty polecenia, żeby dziecko moje się dobrze rozwijało i żeby jego kręgosłup był odprężony, wypoczęty i w ogóle. Ostatnio czytałam, że materace polskie są bardzo dobrze robione i że warto się nimi zainteresować. Prawda to?
DorotaFaber

Postby meiokaPL » Wed Aug 31, 2016 3:37 am

Ja ostatnio kupiłam taki materac, że się tak wtronce. Na stronie http://imaterac.pl/38-rozmiar-16070 są dostępne akurat materace w takim rozmiarze dla dziecka i moim zdaniem warto sobie tam sprawdzić. No w każdym razie u mnie się sprawdziło
meiokaPL

Postby DorotaFaber » Wed Aug 31, 2016 6:21 am

Ej dzięki! Na pewno sprawdzę
DorotaFaber

Return to Dzieci na forum

User Control Panel