Głębokie spacerówki - znacie jakiś sklep w którym kupie je w dobrej cenie?

Postby Jacek_Kondrat » Mon Dec 11, 2017 12:01 am

Cześć . Potrzebuje namiarów na sklep, w którym mogę dostać spacerówkę. Ale nie chodzi mi o taką zwykłą tylkobardziej głęboką. Zależy mi właśnie na tej głębokości, bo miałem jeden model wcześniej i dziecko się za bardzo ruszało więc strach było wychodzić na spacer z tym wózkiem. Podeślijcie proszę jakiś namiar na sklep. dzięki!!
Jacek_Kondrat

Postby Utulona » Mon Dec 11, 2017 12:21 am

Haha, sama miesiąc temu szukałam tego tematu na forach, bo mój synek też tak się wierzgał że normalna spacerówka nie dawała rady :) teraz z doświadczenie mogę ci polecić ten model: https://wyprawkowy.pl/gleboko-spacerowe-2w1-123. Ja mam akurat tą tańszą wersję i jestem mega zadowolona.
Utulona

Postby Jacek_Kondrat » Mon Dec 11, 2017 2:31 am

ooo dzięki! A powiedz mi tylko jeszcze czy oni dają gwarancję na te wózki w tym sklepie? Zależy mi na tym bardzo. i czy wiesz jak wygląda u nich z ewentualnymi zwrotami itp
Jacek_Kondrat

Postby Oprawka » Mon Dec 11, 2017 4:38 am

Jest sporo na rynku tych pogłębionych wersji, ale na twoim miejscu, skoro twój bobas jest taki ruchliwy to bym zwróciła uwagę też czy wózek ma sztywny stelaż i dobre amortyzatory
Oprawka

Postby Utulona » Mon Dec 11, 2017 5:56 am

Tak, na wózek jest dwa lata gwarancji także się nie martw :) nigdy nic tam nie zwracałam, bo byłam zadowolona, ale wydają się rzetelni więc nie powinno być problemu. Poczytaj sobie regulamin ich najlepiej :) a co do tego, o czym mówiła koleżanka - bardzo dobrze amortyzuje! Ja chodze czasami po lesie na spacery z nim i świetnie się sprawdza
Utulona

Postby Darmozjadka » Mon Dec 11, 2017 7:57 am

Ja polecam najpierw sie wybrac do jakeigo sklepu normalnego (w sensie stacjonarnego) w twoim miescie i przymierzyc malucha do wozka. Ja tak robilam. A potem zamowic online,, bo w sklepach internetowych zawsze maja nizsze ceny.
Darmozjadka

Return to Dzieci na forum

User Control Panel