Pierwsze konto dla nastolatka.

Postby SylwiaX » Fri Dec 30, 2016 3:51 am

Moja córka po raz pierwszy wyruszy niebawem do pracy. Wspieram ją w tym jak mogę i wiem, że kilka spraw muszę pomóc jej załatawić. Na pewno będzie to konto bankowe, które pomagam jej wybrać. Okazuje się jednak, że jest na rynku mnóstwo banków, które oferują konta osobiste. Są one różnie skonfigurowane i nie wiem jak wybrać najlepsze. Doradzicie coś?
SylwiaX

Postby Darmozjadka » Fri Dec 30, 2016 4:08 am

Jak ten czas szybko leci. Jeszcze do niedawna były to dzieci, a dzisiaj to już dorosłe osoby. Ja na szczęście mam jeszcze kilka lat, bo w domu jeszcze dwójka została. Jeśli chodzi o sprawy bankowe to sprawa jest dość skomplikowna, bo prześledzić wszystkie te konta jest naprawdę dość trudno.
Darmozjadka

Postby Utulona » Fri Dec 30, 2016 5:38 am

Dziewczyny co Wy opowiadacie, nie znacie najlepszego narzędzia, z jakim miałam do czynienia. Jest to porównywarka, którą znajdziecie tutaj http://www.darmowekontabankowe24.pl/ i bez wątpienia z innej nie będziecie już musiały korzystać :)))
Utulona

Postby SylwiaX » Fri Dec 30, 2016 8:14 am

Super, że do nas dołączyłaś :))) Taki ranking jest bardzo przydatny. Człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest wiele różnych możliwości :)))
SylwiaX

Postby Utulona » Fri Dec 30, 2016 8:51 am

Dokładnie tak, ja też swego czasu szukałam bardzo długo dobrej propozycji. Było nawwt tak, żę zaczęłam dzwonić do banków, wypytytwać i tak dalej, ale trwało zbyt długo. Może i bym osiągnęła cel, ale po kilku miesiącach chyba :))))
Utulona

Postby Cypher » Fri Dec 30, 2016 9:50 am

No przeglądarka jest zdecydowanie lepsza i z niej bede korzystał. A takie pierwsze konta to dają teraz w połączeniu z fajnymi promocjami. Banki chcą przyciągać klientów do siebie, a mają czym...
Cypher

Postby Oprawka » Fri Dec 30, 2016 11:14 am

Samo konto to tylko początek...Dalej to już mnóstwo róznych propozucji, które kończą się ostatecznie różnymi cenami do wydania, czyli kosztami utrzymania konta. Jest to przydatne urządzenie, które należy śledzić na bieżąco, żeby wiedzieć, co jest aktualnie atrakcyjne.
Oprawka

Postby harvester » Fri Dec 30, 2016 1:09 pm

Pierwsza praca, kiedy to było, dzisiaj pieniążki wpływają na konta, a kiedyś po prostu trafiały do kieszeni na pierwszego...
harvester

Return to Rodzina na forum

User Control Panel