Jak wysłać paczkę do UK?

Jak wysłać paczkę do UK?

Postby meiokaPL » Tue Jun 14, 2016 1:07 am

Dzień dobry. Zastanawiam się własnie w jaki sposób wysyła się paczki dolinnych krajów. Nigdy nie nadawałam takiej paczki, Az tu nagle dostałam telefon od siostry, że parę rzeczy by jej się przydało. Podpowiedzcie coś. Które firmy są zaufane, bo na tym też się kompletnie nie znam. Z góry dzięki i pozdrowienia dla was. Odwdzięczę się przy najbliższej możliwej okazji.
meiokaPL

Jak wysłać paczkę do UK?

Postby Dzięcioł » Tue Jun 14, 2016 2:44 am

Witam. Ja także niegdyś nadawałem w te strony. Szwagierka zażyczyła sobie cały arsenał kuchenny. Musiałem kupować garnki, miski, i wiele innych. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, który kurier jest najlepszy, ale skorzystałem z tej firmy 2send.pl/ i byłem zadowolony. Szybko doszła paczka, bo szwagierka zaraz dzwoniła, że dotarło i że było całe. Przy takich wysyłkach niestety istnieje ryzyko, że coś może nie dojechać w jednym kawałku, co nie zawsze jest zależne od samego kuriera.
Dzięcioł

Jak wysłać paczkę do UK?

Postby Oprawka » Tue Jun 14, 2016 3:49 am

Hej. Ja niestety miałam nieprzyjemne doświadczenia z kurierem. Fakt faktem moja wina, bo wysyłałam delikatne rzeczy, ale dobrze zapakowane. Nie dojechały całe. W sumie cała paczka była nadana na darmo, ale wierzę, że są profesjonaliści, którzy będą w stanie dostarczać paczki w całości. Pozdrowienia
Oprawka

Jak wysłać paczkę do UK?

Postby Kajko » Tue Jun 14, 2016 4:47 am

Witajcie. Sam nie raz korzystam z usług kuriera. Wszystko zależy od tego, czym dla niektórych jest niedroga przesyłka do Wlk. Bryt., dla jednych 20 zł byłoby za dużo! Nie oszukujmy się, ale to nie 15km, trzeba zjechać całą Europe. Nie wszystko lezy po stronie kuriera. Często klienci są sobie sami winni, źle pakując poszczególne przedmioty. Dlatego nie zwalajmy wszystkiego tylko i wyłącznie na dostawce.
Kajko

Jak wysłać paczkę do UK?

Postby Dioscuri » Tue Jun 14, 2016 6:01 am

Racja!
Dioscuri

Return to Mam pytanie

User Control Panel