Potrzebuję kogoś kto ogarnie usługi kadrowo płacowe w Warszawie.

Postby meiokaPL » Thu Sep 21, 2017 1:23 am

Hej wszystkim. Właśnie założyłam swoją działalność i potrzebuję pomocy w ogarnięciu formalności. Chodzi tutaj nie tylko o dokumenty księgowe ale też o zatrudnienie ludzi. Kto może mi pomóc?
meiokaPL

Postby Dzięcioł » Thu Sep 21, 2017 2:08 am

Z tego co wiem to usługami kadrowo płacowymi w Warszawie zajmuje się firma ze strony http://www.1abr.pl/uslugiksiegowe.html. Są już bardzo długo na rynku i pomogli nie jednej firmie więc i tobie na pewno też pomogą :)
Dzięcioł

Postby Darmozjadka » Thu Sep 21, 2017 4:45 am

Skoro już na starcie będziesz zatrudniać pracowników to kiedyś będzie ci potrzebna księgowa. Akurat spoko jest to biuro rachunkowe 1A – cennik też mają bardzo w porządku. Tutaj możesz sobie zobaczyć jakie są ceny http://www.1abr.pl/ceny.html. Powinni ci dużo ułatwić na starcie :)
Darmozjadka

Postby Jacek_Kondrat » Thu Sep 21, 2017 6:05 am

Księgowa na pewno się przyda tylko pamiętaj że to nie zwykły szary pracownik i za minimalną krajową raczej nie będzie chciała pracować. Szczególnie że to sporo obowiązków.
Jacek_Kondrat

Postby Szczeniak » Thu Sep 21, 2017 6:43 am

Ta firma rozlicza mi księgę przychodów i rozchodów w Warszawie i jestem bardzo zadowolony. Ten podgląd na bieżąco w systemie to też super rozwiązanie. W każdej chwili możesz wszystko zobaczyć. Na www.1abr.pl/ksiegi-przychodow-i-rozchodow.html masz dużo więcej informacji na ten temat ;)
Szczeniak

Postby meiokaPL » Thu Sep 21, 2017 8:46 am

Po pierwszym wpisie patrzyłam na ich stronę i szukałam opinii. Mieszkam w sumie niedaleko także pewnie jutro się tam wybiorę i dopytam o pewne kwestie. Super że mi pomogliście ;)
meiokaPL

Return to Mam pytanie

User Control Panel