Usługi prawnicze w Sosnowcu? Kogo możecie polecić?

Postby SylwiaX » Mon May 15, 2017 12:44 am

Hejka wszystkim. Mam takie krótkie pytanie jak w temacie. Nigdy wcześniej takie usługi nie były mi potrzebne wiece nie mam z tym doświadczenia ale szukam sprawdzonej kancelarii która zna się na prawie karnym. Musze dowiedzieć się kilku rzeczy ;)
SylwiaX

Postby Darmozjadka » Mon May 15, 2017 2:59 am

Wystarczyło wpisać w google to co tutaj na forum i pewnie znalazło by się całkiem sporo takich firm ;) Troche chyba leniwe podejście. Wysłałam ci co nieco na pw ale musisz sama wybrać co cię interesuje.
Darmozjadka

Postby Cypher » Mon May 15, 2017 5:02 am

Jeżeli interesują cię usługi prawnicze w Sosnowcu to jedyne co mi przychodzi do głowy to strona http://adwokat-baklazec.com/uslugi-prawnicze/. Możesz wejść na stronę i tam poczytać. Masz tam cały opis kancelarii więc łatwo wszystko znajdziesz ;)
Cypher

Postby SylwiaX » Mon May 15, 2017 7:08 am

Oczywiście ze wystarczyło tak wpisać ale temat brzmi „kogo polecicie” więc łatwo się domyślić ze szukam kogoś kto korzystał z takich usług i jest zadowolony ;) Tak czy inaczej mam już to czego chciałam więc dziękuję serdecznie i pozdrawiam :) W razie czego dam znać czy sprawa się rozwiązała i czy warto skorzystać ;)
SylwiaX

Return to To co nas interesuje

User Control Panel