Co to znaczy że nasiona są feminizowane?

Postby Jacek_Kondrat » Mon Feb 06, 2017 2:09 am

Natrafiłem na pewien termin który nawet po przetłumaczeniu na prosty jezyk za pomocą internetu jest dla mnie zupełnie niezrozumiały. Chodzi o nasiona feminizowane, co to znaczy i o co w ogóle z tym chodzi?
Jacek_Kondrat

Postby Angina » Mon Feb 06, 2017 2:46 am

Nasiona feminizowane czyli żeńskie. Oznacza to że noszą geny żeńskiego rodzaju jakiegoś gatunku. Jeśli chodzi ci o nasiona kolekcjonerskiej marihuany, a na pewno o to chodzi, to tylko feminizowane się kolekcjonuje.
Angina

Postby Jacek_Kondrat » Mon Feb 06, 2017 3:55 am

A dlaczego akurat tylko żeńskie?
Jacek_Kondrat

Postby Szczeniak » Mon Feb 06, 2017 6:26 am

Bo taka jest filozofia tworzenia kolekcji ;]. Uratuję ten temat i liczę że koleżanka mi pomoże bo szukam do kolekcji właśnie nasionek AK-47. Wiesz może gdzie szukać?
Szczeniak

Postby GramNaGitarze » Mon Feb 06, 2017 7:19 am

Wiem i nawet link ci dam - http://www.klasermarii.pl/ak-47-nasiona-c-39_40.html. Kupuję tylko i wyłacznie tam nie tylko ze wzgledu na cenę i jakość ale fakt że wszystkie są feminizowane. Mało uczciwych sklepów ale temu mozna w pełni zaufać. Sprawdziłam wielu dostawców w tym kraju no i bywało róznie stąd takie zdanie na ten temat, pozdro.
GramNaGitarze

Postby Szczeniak » Mon Feb 06, 2017 9:53 am

Dziękuje bardzo. Skoro orientujesz się w tym tak dobrze to pozwolisz że jeszcze troche cie wykorzystam i poproszę o ciekawe nasionka do kolekcji indoorowej. Liczę na twoje bogate doświadczenie ;)
Szczeniak

Postby Angina » Mon Feb 06, 2017 10:05 am

Czy się aż tak znam to nie wiem, po prostu to lubię a jak coś się lubi to predzej czy pozniej człowiek zaczyna sie orientować. Nie polecę Ci niczego konkretnego, ale ogólnie nasionka indoor znajdziesz tu: http://www.klasermarii.pl/indoor-wewnatrz-c-3.html. Ja celuję bardziej w outdoor ale od znajomych słyszałam że wszystkie indoorowe są łatwe w kolekcjonowaniu i bardzo przyjemne.
Angina

Return to To co nas interesuje

User Control Panel