Nowa strategi firmy na kolejne lata.

Postby Dzięcioł » Mon Oct 03, 2016 4:44 am

Witam bardzo serdecznie. Ostatnio w firmie w której pracuje nie dzieje się za dobrze i doszło do tego ze zarząd postanowił zmienić prezesa ponieważ nie wywiązuje się z obowiązków. Szukamy firmy która doradzi nam w sprawie nowej strategi i finansowania firmy. Ktoś może mi pomóc?
Dzięcioł

Postby Oprawka » Mon Oct 03, 2016 7:31 am

Znam jedną taką firmę. Pomagali podczas pracy nad nowym biznes planem w Poznaniu i jestem bardzo zadowolona bo dzięki temu udało mi się uzyskać dotacje i załatwić wiele tematów. Nigdy bym nie pomyślała że dobry biznesplan potrafi tak wiele ułatwić :) Namiary wysyłam w prywatnej wiadomości.
Oprawka

Postby GramNaGitarze » Mon Oct 03, 2016 7:46 am

Mnie ostatnio interesowali doradcy kredytowi Poznań to duża aglomeracja i jest tutaj tyle firm że ciężko zliczyć na palcach. Udało mi się trafić do firmy która zajmuje się konsultingiem i oni właśnie doradzali mi przy kredycie i załatwiali wszelkie formalności. Super sprawa bo nie musisz być przy tym przez cały czas i pilnować czy wszystko idzie po twojej myśli ;)
GramNaGitarze

Postby Landaryn » Mon Oct 03, 2016 7:55 am

Najlepiej będzie jak najpierw ustalicie co chcecie osiągnąć, jakie macie cele sprzedażowe, ile chcecie zarabiać i jak to wszystko ma w ogóle wyglądać. Dopiero wtedy idź do nich bo z takimi informacjami dużo łatwiej będzie znaleźne jakiś dobry i rozsądny plan ;)
Landaryn

Postby OkoLisa » Mon Oct 03, 2016 10:14 am

Osobiście mam swojego faworyta w tej konkurencji :D Jeżeli zależy ci na kimś sprawdzonym to polecam firmę Metis Group od doradztwa strategicznego. Na ten moment nie znam nikogo bardziej w temacie i z taką wiedzą ;) Jeżeli będę mógł ci jeszcze w jakiś sposób pomóc to śmiało pisz ;)
OkoLisa

Postby Dzięcioł » Mon Oct 03, 2016 10:37 am

Postaram się załatwić to sam ale jeżeli będę mógł o coś zapytać to na pewno napiszę :) Dzięki wielkie za odpowiedzi, nie ukrywam że dużo mi to ułatwi ;) Pozdrawiam a temat do zamknięcia.
Dzięcioł

Return to To co nas interesuje

User Control Panel