Dobra kancelaria adwokacka w Zabrzu

Postby Darmozjadka » Wed Jul 19, 2017 5:23 pm

Witam! Możecie mi polecić jakąś dobrą kancelarię adwokacją w Zabrzu? Zależy mi przede wszystkim na profesjonalnym podejściu do sprawy, na wysokim zaangażowaniu oraz na doświadczeniu. Chcę kogoś, kto jest elastyczny i pomysłowy i komu będę mogła zaufać. Czy możecie mi polecić kogoś? Sprawdzonego i godnego polecenia? Bardzo proszę tylko o potwierdzone informacje, a nie polecanie byleby tylko się udzielić, nawet jeśli ktoś zupełnie nie zna się na temacie. Pozdrawiam i dziękuję z góry za pomoc.
Darmozjadka

Postby Utulona » Wed Jul 19, 2017 6:19 pm

A w czym mieliby się oni specjalizować? O jakąś konkretną sprawę chodzi albo dziedzinę prawa? Może jak sprecyzujesz to będzie łatwiej ci kogoś sprawdzonego polecić, bo nie każda kancelaria się zajmuje wszystkim…
Utulona

Postby Darmozjadka » Wed Jul 19, 2017 8:16 pm

Oczywiście, już precyzuję. Chodzi mi o kancelarię specjalizującą się w prawie rodzinnym. Jeśli ktoś by kogoś takiego znał i mógł mi polecić jakiegoś dobreo adwokata lub adwokatkę specjalizującą się właśnie w prawie rodzinnym będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Darmozjadka

Postby Utulona » Wed Jul 19, 2017 11:00 pm

A no widzisz, i dobrze, że zapytałam, bo ja to mam tylko sprawdzonego radcę prawnego, ale on niestety się nie specjalizuje w prawie rodzinnym, właściwie się wcale nim nie zajmuje, więc niestety nie mam jak ci pomóc.
Utulona

Postby Darmozjadka » Wed Jul 19, 2017 11:14 pm

Rozumiem, nic nie szkodzi. Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś inny, kto udzieli mi porady i kogoś poleci. Pozdrawiam.
Darmozjadka

Postby Utulona » Thu Jul 20, 2017 12:57 am

Też mam taką nadzieję, życzę powodzenia w poszukiwaniach i w rozwiązywaniu sprawy. Również pozdrawiam :)
Utulona

Postby Dioscuri » Thu Jul 20, 2017 3:39 am

Jak potrzebna Ci kancelaria adwokacka w Zabrzu ja byłem u nich: wojtalik.com.pl/. Korzystałem z ich usług jakiś czas temu, na prawie rodzinnym się znają to na pewno. Prowadzą sprawy o alimenty, rozwodowe i separacyjne. Jak musicie rozstrzygnąć, kto ma mieć prawo opieki nad dzieckiem to też możecie ze spokojem iść do nich. Mają dość szeroką ofertę jeśli chodzi o prawo rodzinne.
Dioscuri

Postby Darmozjadka » Thu Jul 20, 2017 3:54 am

Ślicznie dziękuję za polecenie. Rozumiem, że był pan zadowolony?
Darmozjadka

Postby Dioscuri » Thu Jul 20, 2017 6:09 am

Owszem, tak. Spełnili moje oczekiwania jak najbardziej. I myślę, że pani też spełnią. Wojtalik.com.pl to bardzo solidna kancelaria z dobrą renomą w Zabrzu.
Dioscuri

Postby Darmozjadka » Thu Jul 20, 2017 8:01 am

Świetnie, dziękuję w takim razie raz jeszcze. Pozdrawiam.
Darmozjadka

Next

Return to O wszystkim innym

User Control Panel