Usługi CNC w Białymstoku lub podlaskim

Postby Jacek_Kondrat » Wed May 17, 2017 2:58 am

Witam serdecznie. Całkiem niedawno przeniosłem się z Warszawy do Białegostoku (wiem, wiem, zwykle ludzie robią odwrotnie) i teraz tutaj na miejscu próbuję się zorientować na rynku, bo od przyszłego roku będę tutaj otwierać swój własny biznes w branży produkcyjnej. Na ten moment jestem na etapie próby zorientowania się w branży obróbki metalu. I tutaj się pojawia moje pytanie. Czy może ktoś z was zna kogoś kto ma w swojej ofercie cięcie CNC? Chodzi o blachy grubości około 11mm, więc to najlepsza metoda zdecydowanie
Jacek_Kondrat

Postby harvester » Wed May 17, 2017 5:08 am

Jakbym to ja potrzebował regularnie tego typu usługi to bym po prostu zainwestował w maszynę do cięcia CNC. Bez sensu ciągle komuś to zlecać, w końcu inwestycja się zwróci moim zdaniem
harvester

Postby Dioscuri » Wed May 17, 2017 5:26 am

No nie powiedziałbym. To są bardzo duże pieniądze jeśli chodzi o nowoczesne norzyce gilotynowe. Jednak bym postawił tak jak pan mówi na jakomś sprawdzonom firme z branży i tyle.
Dioscuri

Postby Jacek_Kondrat » Wed May 17, 2017 7:11 am

No tak, raczej jestem co do tego przekonany. Nawet jak mieszkałem w stolicy to ceny cięcia metalu wcale nie były aż takie wysokie, a liczę, że jednak tutaj w podlaskim znajdzie się coś tańszego. To jest jednak ogromna zaleta mieszkania trochę dalej na wschód :D
Jacek_Kondrat

Postby Dzięcioł » Wed May 17, 2017 8:16 am

No jasne że tak! Jak jeszcze mieszkałem w podlaskim to pracowałem niedaleko Białegostoku w Siemiatyczach w bardzo profesjonalnym zakładzie który się zajmował cięciem metali. Jeśli chodzi o CNC w Białymstoku i w podlaskim trudno chyba będzie znaleźć kogoś z większym doświadczeniem w tej dziedzinie niż mój były szef. Szczerze polecam sprawdzić sobie jego aktualną ofertę na stronie http://br-technology.pl/. Powodzenia z biznesem! To województwo zdecydowanie potrzebuje takich inwestorów
Dzięcioł

Postby Jacek_Kondrat » Wed May 17, 2017 8:49 am

Haha, dzięki, też tak uważam ;) A co do firmy poleconej przez ciebie, to bardzo dobrzy się wydają, na bank się z nimi skontaktuję i dopytam o szczegóły. Na pewno mają takie cięcie w ofercie, więc głównie kwestia dogadania ceny
Jacek_Kondrat

Return to O wszystkim innym

User Control Panel