Gdzie mogę zrobić zdjęcia do dowodu osobistego w Częstochowie?

Postby Cypher » Thu Apr 06, 2017 5:00 pm

Czołem, niedawno przeprowadziłem się do domku pod Częstochową i moje pytanie brzmi, gdzie mogę zrobić zdjęcia do dowodu osobistego w Częstochowie? No wiecie teraz są specjalne wymogi odnośnie ustawienie i takie tam a mnie zależy zeby wszystko było ok i szybko.
Cypher

Postby SylwiaX » Thu Apr 06, 2017 7:54 pm

No co Ty przeciez kazdy fotograf Ci zrobi takie zdjęcia do dowodu osobistego w Częstochowie i w każdym innym mieście, po co w ogóle te spytki na forum zupełnie nie rozumiem.
SylwiaX

Postby DorotaFaber » Thu Apr 06, 2017 8:54 pm

Ale przeciez słyszysz ze kolega dopiero od niedawna mieszka w okolicach Częstochowy ina pewno nie zna miasta dlatego prosi o namiary na profesjonalnego fotografa czy to tak trudno zrozumiec?
DorotaFaber

Postby ZFB 6Z » Thu Apr 06, 2017 9:08 pm

Gdy ja ostatnio szukałem dobrego fotografa bo musiałem wymienić dokumenty i potrzebne były mi zdjęcia do dowodu Częstochowa to miasto gdzie jest wielu fotografów ale kolega polecił mi doświadczonego fotografa ze śródmieścia, dał mi namiary na strone internetową tego profesjonalnego studia fotograficznego http://www.foto-kreatywni.pl/ tam znalazłem kontakt telefoniczny i mailowy i umówiłem się na wykonanie zdjęcia.
ZFB 6Z

Postby Fhionndaig » Thu Apr 06, 2017 11:11 pm

To teraz trzeba się umawiac zeby zrobic sobie zdjęcie do dowodu osobistego, ale cyrki.
Fhionndaig

Postby Angina » Fri Apr 07, 2017 1:37 am

Nic nie musisz, kolega chyba po prostu chciał się umówić zeby mieć pewność ze jak wybierze się do fotografa to studio będzie czynne, ot i tyle.
Angina

Postby Dzięcioł » Fri Apr 07, 2017 4:25 am

Znam to studio robiłem tam zdjęcia do dyplomu, wszystko odbyło się profesjonalnie i to zaledwie w 15 minut miałem gotowe zdjęcia, które zostały wydrukowane na miejscu, jestem bardzo zadowolony z ich usług.
Dzięcioł

Postby Oprawka » Fri Apr 07, 2017 6:43 am

Mam inne pytanie, wkrótce biorę slub i marzy mi się sesja zdjęciowa w parku, czy w tym studiu fotograficznym realizuja takie zlecenia i czy to jest drogie?
Oprawka

Postby Utulona » Fri Apr 07, 2017 7:25 am

Nie mogłas trafic lepiej, to studio fotograficzne ma w swojej bogatej ofercie oprócz zdjęć do dowodu wiele innych propozycji, realizuje sesje zdjęciowe ze ślubów, chrzcin czy urodzin, a cena za każdą usługę ustalana jest indywidualnie, najlepiej zadzwon lub napisz maila z zapytaniem, do widzenia.
Utulona

Return to O wszystkim innym

User Control Panel