Czy możecie polecić jakąś firmę, która wykonuje biurowe dostawy wody we Wrocławiu?

Czy możecie polecić jakąś firmę, która wykonuje biurowe dostawy wody we Wrocławiu?

Postby Jacek_Kondrat » Fri Mar 03, 2017 3:31 am

Jestem we Wrocławiu całkiem nowy, więc i wiedzę w tym zakresie mam bardzo ograniczoną. Chodzi mi o takie firmy, które dowożą baniaki z wodą. Którą firmę polecacie i która ma najlepszą wodę? Proszę tylko o szczere propozycje :)))
Jacek_Kondrat

Postby meiokaPL » Fri Mar 03, 2017 5:45 am

Moja propozycja będzie bardzo szczera i mam nadzieję, że z niej skorzystasz, bo firma jest warta tego, żeby z jej usług korzystać. Chodzi o firmę Aqua Serwice, która dowozi pyszną wodę Żywiec... A to już powinna być wystarczająca informacja dla wszystkich niezdecydowanych...
meiokaPL

Postby Dioscuri » Fri Mar 03, 2017 7:04 am

No dla mnie ta woda jest najlepsza...Wcześniej się nad tym nie zastanawiałem, ale chyba bardziej opłacalne będzie korzystanie z takiej wody, jak z tej butelkowanej kupowanej w sklepach.
Dioscuri

Postby Jacek_Kondrat » Fri Mar 03, 2017 8:35 am

Kto wie...
Jacek_Kondrat

Postby Darmozjadka » Fri Mar 03, 2017 8:56 am

Zobacz sobie tutaj http://aqua-serwice.pl/, żeby szybko przekoanć się kto realizuje najlepiej dostawy wody Wrocław to duże miasto a firma bez problemu radzi sobie z wieloma klientami. Są zawsze na czas i woda jest faktycznie bardzo dobra. Do tego nie trzeba kupować dystrybutora bo jest on wliczony w miesięczny czynsz.
Darmozjadka

Postby ZFB 6Z » Fri Mar 03, 2017 9:48 am

No tutaj masz już całą odpowiedź, lepszej firmy nie znajdziesz. A co do warunków to zwykle jest tak, że jakie sobie warunki wynegocjujesz takie masz, ale wyraźnie widać kto jest najbardziej elastyczny pod tym względem i kim można się dobrze dogadać.
ZFB 6Z

Return to O wszystkim innym

User Control Panel