Czy dodajecie tytuł do pieczątek imiennych?

Postby Cypher » Tue Feb 07, 2017 11:37 pm

hej, czy w pieczątkach imiennych stosujecie tytuły, w sensie magister, inżynier, doktor…? Według mnie brzmi to trochę sztucznie i niczemu nie służy, ale może jednak powinienem swoim pracownikom w firmie je zapewnić. Co sądzicie?
Cypher

Postby SylwiaX » Wed Feb 08, 2017 12:22 am

wiesz, mnie się wydaje to zupełnie zbędne. Tak jak mówisz nie brzmi to jakoś dobrze, trochę sztucznie. Wszyscy wiemy, że w dzisiejszych czasach liczy się przede wszystkim doświadczenie, a nie tylko wykształcenie.
SylwiaX

Postby harvester » Wed Feb 08, 2017 1:58 am

no też mi się wydaje, że w pieczątkach imiennych tytuły są zbędne. Jeśli masz jednak wątpliwości można to też skonsultować z dostawcą pieczątek firmowych, który podpowie ci co się sprawdzi w twoim przypadku. Możesz skontaktować się ze sklepem, który na stronie amik-poznan.pl/468-pieczatki-firmowe sprzedaje bardzo dobre pieczątki w korzystnych cenach. Znają się na temacie, wiele obsługują firm, więc sprawdź na amik-poznan.pl w jakiej formie inne firmy zamawiają pieczątki.
harvester

Postby Jacek_Kondrat » Wed Feb 08, 2017 4:56 am

tytuły to mnie się kojarzą przede wszystkim z urzędnikami. W samorządach albo ministerstwach mają chyba obsesję na punkcie tytułów. Jak dla mnie to lekka przesada. O twoich kompetencjach świadczy przede wszystkim doświadczenie i wiedza, którą umiesz wykorzystać w praktyce. Tytułowanie się na każdym kroku to jakaś fetyszyzacja i trąci śmiesznością.
Jacek_Kondrat

Postby Darmozjadka » Wed Feb 08, 2017 5:20 am

zgodzę się z panem wyżej. Nie ma co przeginać i podkreślać na każdym kroku swoje osięgnięte tytuły. Przecież to ie one są tutaj najistotniejsze, tylko właśnie twoje doświadczenie i umiejętnośc korzystania ze zdobytych informacji podczas edukacji!
Darmozjadka

Postby Utulona » Wed Feb 08, 2017 5:38 am

tylko imię i nazwisko oraz stanowisko. Bez zbędnych pierdół w formie magistrów albo inżynierów. Trochę dystansu moi mili!
Utulona

Postby Jacek_Kondrat » Wed Feb 08, 2017 7:02 am

też się zgodzę, że tytuły to głównie w administracji. W przedsiębiorstwach raczej się tego nie spotyka i sztucznie wygląda.
Jacek_Kondrat

Postby Oprawka » Wed Feb 08, 2017 9:45 am

daj sobie spokój z tytułami. Niczemu to zupełnie nie służy przecież. Skup się na niezbędnych elementach i najbardziej konkretnych. Tytuły de facto niczego nie wnoszą.
Oprawka

Return to O wszystkim innym

User Control Panel