Damskie koszulki z zabawnymi nadrukami

Postby Cypher » Wed Jan 18, 2017 11:37 pm

Szukam sklepu internetowego z koszulkami damskimi z zabawnymi nadrukami, na pewno wiecie o co mi chodzi - żeby nie były chamskie tylko śmieszne. Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
Cypher

Postby SylwiaX » Thu Jan 19, 2017 1:17 am

Proszę, zaopatrywałam się tu na wszystkie 18 na które mnie zaproszono. Sklepik jest niedrogi, a koszulki bardzo dobre jakościowo z nieschodzącymi nadrukami. Co do treści napisów czy obrazków to są bardzo fajne i każdy znajdzie coś dla siebie, pzdr.
SylwiaX

Postby Darmozjadka » Thu Jan 19, 2017 3:23 am

Kupowałam tam prezent dla siostry i chciałam napisac że koszulki są zaskakująco trwałe. Dla porównania - pare lat temu kupiłam sobie też śmieszną koszulkę w straganie nad morzem i żeby nie skłamac to chyba po 5 praniach zrobiła się cienka jak papier a z nadruków już nic nie można było odczytać. W koszulkach z tego sklepu co poleciła koleżanka można chodzic codziennie, prać nawet w wysokuichtemepraturach a i tak nic się nie dzieje złego.
Darmozjadka

Postby Cypher » Thu Jan 19, 2017 6:00 am

Takich informacji oczekiwałem, serdeczne dzieki za odpowiedzi. Fajnie że są wytrzymałe bo też kiedyś skusiłem sie na koszulke ze straganu nad morzem. Wytrzymała kilka prań i było podobnie jak piszesz, nadruki zeszły, materiał stał się jakiś cienki, jednym słowiem do nieczegosie nie nadawała. Napiszecie mi jeszcze jak jest z wysyłką? Długo trzeba czekać?
Cypher

Postby SylwiaX » Thu Jan 19, 2017 8:32 am

Raptem kilka dni, pakują od razu i wysyłają tego samego dnia wiec wszystko zalezy od przewoźnika. Moja przyszła za 3 dni od zamówienia.
SylwiaX

Postby Cypher » Thu Jan 19, 2017 10:23 am

a to spoko, mam jeszcze duzo czasu jak tak.
Cypher

Return to O wszystkim innym

User Control Panel