Najprzydatniejsze akcesoria medyczne.

Postby SylwiaX » Fri Dec 16, 2016 12:33 am

hej wszystkim.:) pomożecie mi stworzyć listę najprzydatniejszych akcesoriów, artykułów medycznych? Jak myślicie, co sprawdza się najbardziej i co cieszy się największym powodzeniem wśród ludzi?:) czekam na komentarze i zachęcam do dzielenia się swoimi myślami i opiniami!
SylwiaX

Postby Darmozjadka » Fri Dec 16, 2016 2:35 am

jak dla mnie termometr bezdotykowy dla dzieci, Cena - abamedica24.pl ma ją najniższą za te urządzenia. Są naprawdę super, bo można łatwo i przede wszystkim szybko zmierzyć temperaturę. Wiadomo jak to było kiedyś z tradycyjnymi termometrami, kiedy maluch się kręcił, wiercił, no i efekt zawsze wychodził przekłamany. Zresztą sama też nie znosiłam tego mierzenia, chociaż jako już dawno dorosła osoba… A tak wystarczy sekunda i zmierzone.:)
Darmozjadka

Postby Cypher » Fri Dec 16, 2016 3:23 am

a ja obstawiam kule ortopedyczne - ABA MEDICA S.A. też je sprzedaje i jak widzę po sobie i po znajomych to jest artykuł pierwszej potrzeby.:D każdemu zdarzyło się choć raz w życiu uszkodzić sobie nogę i wtedy bez kuli to ani rusz…
Cypher

Postby harvester » Fri Dec 16, 2016 5:55 am

popieram kule.;) ale dodałbym do tego jeszcze patyczki higieniczne w pudełku kwadratowym Bella Cotton 200 szt. - abamedica24.pl – z jakichś niejasnych powodów moja dziewczyna zużywa to całymi tonami. Mi i moim kolegom bardziej przydały się opaski gipsowe - ABA MEDICA S.A., pomagają przy poważniejszych uszkodzeniach, a są naprawdę proste w zakładaniu i bardzo tanie.
harvester

Postby Utulona » Fri Dec 16, 2016 7:31 am

te patyczki to może nie w celach medycznych, ale raczej do demakijażu.:D też używam, bo tak jest mi wygodniej zmywać makijaż oczu. A co do innych produktów to ja czasem wpadam do sklepu medycznego po kosmetyki dla alergików, bo mam go pod ręką i jest dobrze zaopatrzony. Z kuli i opatrunków gipsowych nigdy nie korzystałam. Na szczęście! Ale kupowałam ostatnio jeszcze opatrunki na oparzenia i matę antypoślizgową dla babci.
Utulona

Return to O wszystkim innym

User Control Panel