Promocje dla nowego sklepu

Postby meiokaPL » Wed Nov 02, 2016 6:16 am

Witam wszystkich. Szukam ciekawych sposobów na to, by wystartować z nowym sklepem. Czy orientuje się ktoś w kwestiach reklam, by moc zwrócić swoją uwagę? Stosowaliście jakieś ciekawe tajniki na wabienie klienta? Podzielcie się proszę
meiokaPL

Postby Cypher » Wed Nov 02, 2016 6:53 am

Dzień dobry. Ja uwazam, że najlepszą promocją dla klienta są dobre ceny i to, że się nie zmieniają lub zmieniają się na niższe. Ot tak bym to skwitował i tego przede wszystkim czekiwał.
Cypher

Postby Darmozjadka » Wed Nov 02, 2016 7:03 am

Witaj. ja bym poleciła aby wynając ładne kobiety do promocji. Myślę, że pani hostessa z Wrocławia będzie pomocna. Uwzględniam to miasto, bo tam stacjonuje dobra agencja, gdzie zatrudniają ładne panie do promowania różnych produktów i tp. Jak chcesz się wybić to własnie coś takiego bym ci poleciła. Pa
Darmozjadka

Postby Angina » Wed Nov 02, 2016 10:02 am

Witam. Ja też uważam, że najlepsza byłaby promocja z wizerunkiem kobiet. Otwórz swój sklep zatrudnij na jeden, dwa dni panie, które będą promowały produkty, poprowadzą degustację, czy będą rozdawały ulotki ze szczerym uśmiechem a na pewno coś się powiedzie. Takie coś działa.
Angina

Postby Dzięcioł » Wed Nov 02, 2016 12:21 pm

Na mnie też działają fajne panie ;D zwłaszcza te, które podzielą się kanapeczką z tacki. A tak na poważnie sprawdź sobie na nacie agencję hostess Caneli, tam mają ciekawe oferty i fajne dziewczyny. Może akurat ci się spodoba taki pomysł i uda ci się wypłynąć z interesem. Życze ci powodzenia, pamiętaj że w reklamie liczy się uroda.
Dzięcioł

Return to O wszystkim innym

User Control Panel