Konferencja dla klientów

Konferencja dla klientów

Postby Jacek_Kondrat » Wed May 11, 2016 11:30 pm

W tym roku przypada dwudziestolecie naszej firmy. Z tej okazji chciałbym zorganizować dla nszych klientów coś w rodzaju eventu podsumowującego naszą działalność wraz z częścią rozrywkową. Czy myślicie, że Warszawa (GreatSound Warszawa) będzie dobrym miejscem do tego typu spotkania? Według mnie powinna zadowolić każdego.
Jacek_Kondrat

Konferencja dla klientów

Postby DorotaFaber » Thu May 12, 2016 1:36 am

To łądny wiek ma wasza firma. U nas brakuje jeszcze kilku lat do takiego jubileuszu, ale jak utrzymamy się na rynku to dotrwamy. Co się tyczy spotkania w stolicy, to wydaje mi się, że trafiłeś idealnie. To\centralny punkt spotkań i możliwości organizacyjne są o wiele większe niż w innych miejscowościach.
DorotaFaber

Konferencja dla klientów

Postby Landaryn » Thu May 12, 2016 2:33 am

Przy takim wieku trzeba się postarać, żeby wszystko wyglądało na efektowną imprezę. Najpoważniejsze problemy ja zawsze miałem z podstawowymi elementami, jak na przykład nagłośnienie. Znajdź sobie odpowiednią firmę, która zapewni ci obsługę w trakcie całej imprezy, żeby nie mieć jakiś problemów.
Landaryn

Konferencja dla klientów

Postby Kajko » Thu May 12, 2016 4:07 am

No tak, nagłośnienie konferencji (GreatSound) zwłaszcza przy dużej sali jest bardzo ważne. Dobre mikrofony i głośniki do tego, a także ekipa, która się sprawdzi nawet wtedy, kiedy coś pójdzie nie tak jak powinno. Skorzystaj z firmy greatsound.pl, to profesjonaliści.
Kajko

Konferencja dla klientów

Postby ZFB 6Z » Thu May 12, 2016 4:57 am

Nie mam żadnych wątpliwości, że zadbasz o perfekcyjne wykończenie programu imprezy. Przy takich okolicznościach nie może być inaczej.
ZFB 6Z

Konferencja dla klientów

Postby Angina » Thu May 12, 2016 5:25 am

Jeśli jest zapewniona techniczna obsługa konferencji(http://www.greatsound.pl/obsluga-konferencji) to masz już z górki. Wystarczy teraz dopasować poszczególne punkty programu. Wiem z doświadczenia, że goście, którzy przyjeżdżają na tego typu spotkania liczą zawsze na jakieś prezenty. Zadbaj o to, a sympatia z ich stron powędruje o kilka punktów w górę.
Angina

Konferencja dla klientów

Postby Cypher » Thu May 12, 2016 6:07 am

Ja często bywam na takich imprezach i prezenty są różne. Mogą to być gadżety firmowe, ale dla dużych klientów są zawsze badziej wartościowe pozycje. Ostatnio dostałem na przykład vocher na wycieczke zagraniczną, która już niedługo przede mną. Mam nadzieje, że to nie ostatnia wycieczka tego typu.
Cypher

Return to O wszystkim innym

User Control Panel