Polerowanie

Polerowanie

Postby Utulona » Fri Apr 15, 2016 12:40 am

Jakie urządzenie nadaje się najlepiej do polerowania powierzchni? I gdzie można coś takiego kupić przez internet, najlepiej tanio?
Utulona

Polerowanie

Postby Jacek_Kondrat » Fri Apr 15, 2016 1:41 am

Najlepiej się sprawdzają elektryczne szlifierki. Tylko one mają bardzo dużo różnych rodzajów. Wszystko zależy od tego, co się chce polerować.
Jacek_Kondrat

Polerowanie

Postby Utulona » Fri Apr 15, 2016 4:32 am

Ogólnie chodzi o wygładzenie spawu. Chcę to zrobić sama, więc fajnie, jakby ta szlifierka była taka do udźwignięcia przez drobną kobietę.
Utulona

Polerowanie

Postby Jacek_Kondrat » Fri Apr 15, 2016 6:38 am

No to najlepiej kupić szlifierkę kątową. Jest dość mała, lekka i poręczna. Nadaje się do wszelkich małych prac szlifierskich i do cięcia materiałów, na przykład płytek ceramicznych. To jest bardzo uniwersalne urządzenie generalnie, przyda się w każdym domowym warsztacie.
Jacek_Kondrat

Polerowanie

Postby harvester » Fri Apr 15, 2016 6:59 am

Jak potrzebuję na szybko jakichś narzędzi do warsztatu to zazwyczaj zamawiam w sklepie internetowym sklep.metalzbyt.com.pl. Mają bardzo bogaty wybór i w sumie można sprawnie uzupełnić całe wyposażenie. Szlifierkę kątową zresztą też u nich kupiłem. Ceny są stosunkowo niskie, przynajmniej jak na moją kieszeń, to trzeba oczywiście samemu ocenić. Powodzenia z robotą, nieźle że się za to bierze kobieta!
harvester

Return to O wszystkim innym

User Control Panel