Kurs pierwszego tańca w Warszawie pilnie poszukiwany!

Postby Szczeniak » Sun Feb 05, 2017 8:27 pm

Witajcie serdecznie moi drodzy. Wiem, że na Was tutaj zawsz można liczyć więc od razu pytam Was o poradę. Ślub niedługo biorę i z żona musimy przecież pierwszy taniec zatańczyć, a ja nie potrafię. Zawsze miałem koślawe i dwie lewe do tańczenia, więc nie mam pojęcia jak mam to przeżyć w ogóle
Szczeniak

Postby OkoLisa » Sun Feb 05, 2017 10:34 pm

Doskonale Cię erozumem. Też miałem ten problem. A dodatek tańczyć to ja wcale nie lube i się zrobił ogtromny problem, bo całe wesele trzeba przetańczyć, żeby i goście tańczć chcieli. Żoa jakąś szkołę tańca znalazłą i tam chodziliśmy na zajęcia, na których nas nauczyli się poruszać. Mnie szczególnie :D
OkoLisa

Postby Szczeniak » Mon Feb 06, 2017 1:24 am

Ale to rzecywicie przyniosło jakieś efekty? Bo wiesz, zapsać to ja się mogę i kasę wydać na jakiś kurs tańca, a potem się okaże, że tańczyć to i tak ja nie będę umiał, więc jednak zależy mi na tym, żeby znaleźć ogólnie takie miejsce, w którym rzeczywiście się czegoś nauczę, bo wiesz…
Szczeniak

Postby OkoLisa » Mon Feb 06, 2017 2:38 am

Tak, rzeczywiście dało to efekty i nie dość, że ten asz pierwszy taniec dobrze wyszed, to potem jeszcze całą noc normalnie też tańczyliśmy. Jak chcesz to mogę potem żonę podpytać i Ci jakieś namiary dać na tą szkołę, to sobie będziesz mógł sprawdzić
OkoLisa

Postby Szczeniak » Mon Feb 06, 2017 5:22 am

No pewnie, że chcę. Bardzo się stresuje tym. NIe samym ślubem, bo małżonkę przyszłam kocham i ślubu się doczekać nie mogę tak naprawdę. Ale ten taniec na weselu to mnie normalnie z nóg powala i nie jestem w stanie przestać o tym myśleć
Szczeniak

Postby OkoLisa » Mon Feb 06, 2017 7:47 am

Wejdź sobie na stronę http://www.risingstars.com.pl/oferta/kurs-pierwszy-taniec i tutaj będzie kurs pierwszego tańca w Warszawie ,z którego możesz skorzystać. Mam nadzieję, ze rzeczywiście tutaj znajdziesz taki kurs, z którego będziesz zadowolony i ten taniec wam wyjdzie zjawiskowo
OkoLisa

Postby Oprawka » Mon Feb 06, 2017 9:50 am

Kolego korzystaj z tego. Kolega powyżej Ci akurat dał namiary na jedną z lepszych szkół tańca, w których rzeczywiście można się nauczyć dobrze tańczyć, więc się nie zastanawiaj nawet. Goście będą zachwyceni Waszym tańcem
Oprawka

Postby Szczeniak » Mon Feb 06, 2017 11:04 am

No umówię się na ten kurs. Bardzo dziękuję za pomoc, może i mniej się będę już tym wszystkim stresować jak zaczniemy trenować :)
Szczeniak

Return to Edukacja na forum

User Control Panel