Niedrogie materiały edukacyjne z matematyki

Postby SylwiaX » Mon Jan 02, 2017 9:19 pm

Czesc, czy jest tu może ktoś kto wie, gdzie można zaopatrzyć się w niedrogie materiały edukacyjne do szkoły. Konkretnie z matematyki, bo jej ucze, a chciałabym zaciekawić jakoś uczniów tym przedmiotem. Wiecie jak to teraz jest z dzieciakami – im coś jest bardziej ciekawie graficznie zrobione, tym lepiej.
SylwiaX

Postby Darmozjadka » Mon Jan 02, 2017 11:46 pm

To fakt. Patrze nawet jak zmieniają się podręczniki czy zeszyty ćwiczeń. Gdzie te czasy, ze i była tylko jedna ksiazka i zeszyt. A tylko od Ciebie zalezało jak będziesz go „graficznie” prowadzić ;)
Darmozjadka

Postby Darmozjadka » Tue Jan 03, 2017 1:50 am

Dziewczyny, trzeba isc z duchem czasu. Teraz dużo rzeczy fajnych rzeczy można w necie znaleźć.
Darmozjadka

Postby GramNaGitarze » Tue Jan 03, 2017 4:49 am

Wlasnie, ostatnio u koleżanki w klasie widziałam fajnie opracowane materiały edukacyjnewlasnie z matmy. Uczymy w podstawówce, w klasach 1-3, wiec u niej wisiała np. kolorowa tabliczka mnożenia, coś na temat dodawania i jakieś inne rzeczy.
GramNaGitarze

Postby Oprawka » Tue Jan 03, 2017 5:54 am

Wiem, o czym mówisz. Takie materiały edukacyjne można dostać w sklepie internetowym, który nazywa się planszedydaktyczne.pl To jedno z moich niedawnych odkryć ;)) i rzeczywiście widziałam tam te plansze, o których mówisz poswiecone tabliczce mnożenia, dodawaniu, dzieleniu, figurom płaskim. Moim zdaniem rewelacja dla dzieciaków. Bo jak takim szkrabom bardziej obrazowo wyjasnic na czym polegają te zdziałania ;)) może zajrzyjcie sobie same: planszedydaktyczne.pl/ A co do cen – moim zdaniem za niewielkie pieniądze można tam kupić fajne materiały edukacyjne.
Oprawka

Postby SylwiaX » Tue Jan 03, 2017 7:28 am

Zamówiłas już co?
SylwiaX

Postby Oprawka » Tue Jan 03, 2017 9:45 am

Tak, czekam wlasnien z niecierpliwoscia na dostawe :))) obiecałam dzieciom, ze niedługo zaskocze ich fajna matematyczna niespodzianką, wiec musze wywiazac się z obietnicy – nie ma lipy!! ;))
Oprawka

Postby Darmozjadka » Tue Jan 03, 2017 9:58 am

No raczej:) Ale zerknęłam sobie na linka, którego podesłałaś i widze tam tez cos z materiałów edukacyjnych z innych przedmiotów. Musze podesłać moim dziewczynom z pracy. Jak czasami rozmawiamy sobie w pokoju nauczycielskim, to nieraz brakuje im pomysłu na to takie wlasnie rzeczy. No to będę miały gotowa inspirację ;)1
Darmozjadka

Return to Edukacja na forum

User Control Panel