Jak zwiększyć szybkość ładowania strony?

Postby SylwiaX » Thu Apr 20, 2017 2:14 am

Witajcie, prowadzę sklep internetowy i zauważyłam że strona długo się ładuje przez co klienci bardzo szybko opuszczają stronę i nie wykonują żadnych działań. Jak to poprawić?
SylwiaX

Postby Cypher » Thu Apr 20, 2017 4:08 am

Witaj! Na szybkość ładowania strony wpływa wiele czynników, ale najważniejsze to żeby strona była odpowiednio zoptymalizowana, bo wtedy będzie cieszyć się popularnością. Wykorzystanie dobrych technologii pomaga zwiększyć szybkość ładowania o kilkadziesiąt procent. Warto wykonać optymalizację wielkości plików graficznych, kompresję danych na serwerze, plików CSS i JS i wykorzystać formaty wektorowe.
Cypher

Postby harvester » Thu Apr 20, 2017 4:36 am

Zakładam, że za bardzo się na tym nie znasz, więc polecam skorzystać z usług specjalistów. Optymalizacja poprawia szybkość ładowania strony, więc to musiałabyś wykonać. Mogę ci polecić dobrą firmę: http://jash.pl/ która się zajmuje tworzeniem stron od podstaw, poprawianiem już istniejących tak aby były odpowiednio zoptymalizowane i poprawiały współczynnik konwersji, który odpowiada za sprzedaż.
harvester

Postby SylwiaX » Thu Apr 20, 2017 6:20 am

A mógłbyś mi powiedzieć dla jakich sklepów ta firma tworzyła strony? Chciałabym zobaczyć ich portfolio, aby ocenić jakość.
SylwiaX

Postby harvester » Thu Apr 20, 2017 7:00 am

Z tego co możesz zobaczyć też na ich stronie to tworzyli strony dla: Grey Wolf, Woodenstory, mesprovisions czy trendspace. Jak możesz zauważyć są to też zagraniczne marki.
harvester

Postby Jacek_Kondrat » Thu Apr 20, 2017 7:53 am

Warto skorzystać z usług firmy Jash Technologie, ponieważ działają w oparciu o PrestaShop, jest to bardzo dobre oprogramowanie dające dużo możliwości. Tworzą nie tylko typowe sklepy ale też duże platformy sprzdażowe.
Jacek_Kondrat

Postby Darmozjadka » Thu Apr 20, 2017 8:41 am

Firma o której mówicie poprawiła mi szybkość ładowania strony, dzięki optymalizacji. Zajęli się grafiką, przenieśli sklep na inne oprogramowanie i to pomogło mi zwiększyć sprzedaż.
Darmozjadka

Postby Utulona » Thu Apr 20, 2017 9:07 am

Grafika i rozmieszczenie strony są bardzo ważne. Też korzystałam z tej firmy, żeby zoptymalizować moją stronę i udało się! Sklep teraz prezentuje się świetnie, widać że przyciąga klientów i co najważniejsze robią zakupy.
Utulona

Return to Informatyka na forum

User Control Panel