Gdzie wynająć jacht w Grecji przez firmę polskiego pochodzenia?

Postby Landaryn » Tue Jul 11, 2017 10:24 pm

Siema wszystkim. Mam krótkie pytanie jak w temacie. Chciał bym urządzić fajne rodzinne wakacje a z racji że mam patent żeglarski to myślałem nad wypożyczeniem jachtu. Słyszałem o naszych firmach które działają za granicą ale może ktoś korzystał i ma coś sprawdzonego?
Landaryn

Postby Dzięcioł » Wed Jul 12, 2017 1:14 am

Wejdź na http://www.pasat-charter.pl/czartery-jachtow/akweny/grecja-charter.html i tam zobacz. Oni zajmują się wynajmem jachtów w Grecji oraz w różnych innych miejscach. Mój znajomy co roku korzysta z usług tej firmy i zawsze wakacje wychodzą mu mega ;)
Dzięcioł

Postby Utulona » Wed Jul 12, 2017 3:44 am

To nie jest czasem tak że oni tylko pośredniczą w wynajmie a jachty nie są ich? Widziałam jedną stronę takiej firmy ale jak przyszło co do czego to dostałam umowę w innym języku niż nasz narodowy.
Utulona

Postby Dzięcioł » Wed Jul 12, 2017 5:43 am

Szczerze to nie dopytywałem o szczegóły ale według umowy i innych dokumentów wszystko było ok więc nie interesowałem się tym za bardzo. W sumie co mi to za różnica czyj jest jacht.
Dzięcioł

Postby SylwiaX » Wed Jul 12, 2017 7:07 am

Jeżeli umowa i wszystko jest ok to nie ma problemu, gorzej jeżeli w umowie są jakieś nieścisłości a później ty musisz odpowiadać za ewentualne uszkodzenia nie z twojej winy.
SylwiaX

Return to Turystyka na forum

User Control Panel