Samoobrona

Samoobrona

Postby Jacek_Kondrat » Fri Jan 29, 2016 2:50 am

Witam. Wiadomo jak to jest, człowiek czasem sie czuje w tym kraju zagrożony i zastanawia się czy nie kupić sobie jakiego snarzedzia do samoobrony. Wiadomo większość ludzi wybiera gaz pieprzowy ale mnie interesuje coś innego bardziej, na przykład taka pałka teleskopowa. http://www.taniemilitaria.pl/pl,baton-palka-teleskopowa-s-44-cm,3,66,66,68,6265.html co wy na to? to się ładnie rozkłada i można ładnie komuś przywalić obuchem
Jacek_Kondrat

Samoobrona

Postby salutaris » Fri Jan 29, 2016 3:27 am

Serio pałka teleskopowa jako narzędzie obrony? :D I co będziesz z tym chodził po ulicy, przypięte do paska? :D Chce ci sie? :D Mnie to rozbawiło na maksa
salutaris

Samoobrona

Postby Szczeniak » Fri Jan 29, 2016 5:43 am

Gościu... Lepiej sobie kup ten gaz pieprzowy, a takie zabawki to się kupuje na jakies rekonstrukcje czy tam do zabawy... Weź zainwestuj na przykład w pistolet beretta m92 to jest fajna zabawka i można niexle się wyżyć. Metalowe, wyglada jak prawdziwa broń, taka replika to skarb dla każdego fana szczelania. Pozdrawiam
Szczeniak

Samoobrona

Postby Kajko » Fri Jan 29, 2016 6:43 am

Do obrony własnej to rzeczywiście dziwny pomysł. ja myśle że takie produkty są w sklepach bo je kupują różne służby ochroniarze filmowcy itd. zwykły człwoiek nic z tego nie będzie miał moim zdaniem ale to tylko moje zdanie
Kajko

Samoobrona

Postby Utulona » Fri Jan 29, 2016 8:16 am

Ja jestem kobietą i do obrony mam taką pałke składaną w torebce. Raz jak takich dwuch łepków rzucało głupie teksty, to jak to wyciągnołam, jak rozłożyłam zwinnei jak tylko w poweitrzu machnelam to im sie odechcialo zarcikow od razu spojrzenie w ziemie i elo. Taka jestem hardkorowa
Utulona

Return to Sport na forum

User Control Panel