Czy polecacie jakiś dobry sklep ze sprzedażą i serwisem rowerów?

Postby SylwiaX » Thu Mar 17, 2016 5:17 am

Cześć wszystkim! Nie jestem ekspertką w dziedzinie rowerów, ale zamierzam trochę częściej jeździć więc potrzebuję dobrego sprzętu. Znacie może jakiś fajny sklep, w którym mi doradzą? Fajnie by było jakby mieli też serwis, w razie w.
SylwiaX

Postby Darmozjadka » Thu Mar 17, 2016 7:54 am

Dobrze myślisz, że szukasz z serwisem. Ja swój kupilam w fajnym sklepie, ale tam nie serwisują i potem biegałam jak szalona z tym rowerem i nikt mi nie chciał pomóc, bo nie swoich nie serwisują- bezsens totalny :( w jakim mieście szukasz tego sklepu, może popytam?
Darmozjadka

Postby SylwiaX » Thu Mar 17, 2016 9:22 am

W Poznaniu! Nie wiem jak mogłam zapomnieć o tym napisać, hahah. Najlepiej w centrum, no ale jak by był jakiś super na obrzeżach to też się przejadę
SylwiaX

Czy polecacie jakiś dobry sklep ze sprzedażą i serwisem rowe

Postby Cypher » Thu Mar 17, 2016 12:00 pm

Jeśli w Poznaniu to ja bym ci polecił zajrzeć na stronę tego sklepu bikefun.pl. Już dwa rowery tam kupiłem, w tym rower górski Kross Vento 3.0, którego wszystkim polecam, bo to rower który pokona wszystkie przeszkody :) a no i mogę z czystym sercem powiedzieć, że serwis też mają na wysokim poziomie.
Cypher

Czy polecacie jakiś dobry sklep ze sprzedażą i serwisem rowe

Postby harvester » Thu Mar 17, 2016 12:48 pm

Ten sklep to jeden z lepszych w Poznaniu rzeczywiście. Ale ciągnąc temat krossów to jeśli byś w tym Bikefun kupowała to spytaj o model Krossa Trans Atlantica to moj ulubiony, z resztą wybrałem go z pomocą sprzedawcy właśnie z tego sklepu. Spodoba Ci się, ze znają się na rzeczy i doradzą
harvester

Return to Sport na forum

User Control Panel