Opony na lato i na zimę

Opony na lato i na zimę

Postby Utulona » Mon Apr 04, 2016 10:37 pm

Witam. Chciałabym się was poradzić forumowicze. Muszę kupić opony do auta. Wiem, że te które użytkuję są już wysłużone, dlatego najwyższy czas na zmiany. Nie wiem tylko czy kupowane opony online to dobry pomysł. Nigdy nie miałam okazji kupować takich produktów drogą internetową. Czy moglibyście coś doradzić, podpowiedzieć? Bardzo dziękuję za zanagazowanie i chęć niesienia pomocy niezdecydowanej kobiecie, pozdrawiam.
Utulona

Opony na lato i na zimę

Postby Jacek_Kondrat » Tue Apr 05, 2016 12:17 am

Myślę, że powinnaś pojechać do najbliższego punktu wulkanizacyjnego i liczyć na poradę specjalistów. Na pewno coś odpowiedniego dopasują do twojego auta. Wydaje mi się, że na zimę będą najlepsze Continental opony zimowe. Wiele osób poleca takie opony. Życzę udanych zakupów.
Jacek_Kondrat

Opony na lato i na zimę

Postby harvester » Tue Apr 05, 2016 3:04 am

Witaj. Ja tez polecam udać się do wulkanizatora przy okazji założą ci te opony na miejscu, bo pewnie sama tego nie będziesz umiała zrobić. Szerokości
harvester

Opony na lato i na zimę

Postby Darmozjadka » Tue Apr 05, 2016 5:59 am

Cześć. Może coś podpowiem nie jako ekspertka, bo co ja mogę wiedzieć o oponach, ale jako użytkowniczka. Wydaje mnie się że na lato nie ma lepszych jak ogumienie Michelin. Wiele kierowców poleca, większość jest zadowolonych. Co jak co ale na oponach nie ma co szczędzić, w końcu to bezpieczeństwo.
Darmozjadka

Opony na lato i na zimę

Postby SylwiaX » Tue Apr 05, 2016 8:27 am

Mnie się wydaje, że najlepiej by było jakby to facet zajął się oponami samochodowymi. W moim domu od zarania dziejów motoryzacją i wszelkimi sprawami około samochodowymi zajmowali się mężczyźni.
SylwiaX

Return to Motoryzacja na forum

User Control Panel