Polecany, tani transport bagażowy w obrębie Warszawy

Postby Dioscuri » Mon Mar 27, 2017 2:03 am

Witam, czy ktoś mógłby polecić mi niedrogi transport bagażowy w Warszawie? Chodzi o przewiezienie makiet modelarskich na targi. W taksówkę na bank mi to nie wejdzie bo w zeszłym roku już próbowałem. Poza tym nawet jeśli miałoby się zmieścic to na miejscu niewiele pozostałoby z makiet. Proszę o odpowiedzi.
Dioscuri

Postby SylwiaX » Mon Mar 27, 2017 3:58 am

Kiedyś kupiłam bardzo duży obraz i nie wiedziałam jak się z nim zabrać do domu. Znajoma dała mi namiary na transport bagażowy w Warszawie tanio i profesjonalnie przywieźli go do mieszkania i jeszcze wnieśli :). Uratowali mi wtedy dzień bo taksówkarze nie chcieli mnie zabrać, mówili że się nie zmieści albo że porysuje wnętrze. Tu masz stronke - http://transport-warszawa.com/oferta/transport-bagazowy/. Mam nadzieje że o to chodziło, pozdrawiam serdecznie.
SylwiaX

Postby salutaris » Mon Mar 27, 2017 5:08 am

Jak wybierałem się na targi modelarstwa to wypożyczyłem furgonetke bo nie wiedziałem że są takie możliwości jak piszecie. Na pewno wyszłoby taniej i ktoś profesjonalnie zabezpieczyłby ładunek bo sporo modeli się uszkodziło. Niby drobnostki ale zawsze się robi szkoda człowiekowi jak jego praca się marnuje.
salutaris

Postby Dioscuri » Mon Mar 27, 2017 7:38 am

Dokładnie o to chodziło. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam. Dawniej pożyczałem auto na takie okazje ale teraz niestety nie mam do niego dostepu. Fajnie ze napisałaś bo już nie wiedziałem co robić.
Dioscuri

Postby SylwiaX » Mon Mar 27, 2017 9:41 am

Drobiazg. Właśnie od tego mamy fora :)
SylwiaX

Return to Motoryzacja na forum

User Control Panel