Sklep online w którym znajdę oprawy przemysłowe led do oświetlenia obiektu handlowego.

Sklep online w którym znajdę oprawy przemysłowe led do oświetlenia obiektu handlowego.

Postby Jacek_Kondrat » Wed Jan 24, 2018 3:52 am

Mam krótkie pytanie jak w temacie, poszukuję sklepu internetowego w którym dostanę takie lampy przemysłowe z kloszem. Otwieram punk handlowy i potrzebuję czegoś o konkretnym kącie świecenia oraz sporej mocy. Poleci mi ktoś taki sklep?
Jacek_Kondrat

Postby Dioscuri » Wed Jan 24, 2018 4:03 am

Ostatnio zamawiałem takie oprawy przemysłowe led na stronie https://www.ultra-elektro.pl/178-lampy-przemyslowe-led. Ten sklep ma bardzo dobre ceny i wysokiej jakości produkty do oświetlenia więc radzę się pośpieszyć, bo akurat jest promocja na takie lampy przemysłowe.
Dioscuri

Postby Jacek_Kondrat » Wed Jan 24, 2018 4:18 am

A wiesz może czy oprócz różnicy w mocy i jasności jest jeszcze jakaś między tymi modelami na stronie? Zastanawiam się jakie wybrać do mojego lokalu.
Jacek_Kondrat

Postby Szczeniak » Wed Jan 24, 2018 4:52 am

Wszystko zależy jak duże jest pomieszczenie, jaki będzie rozstaw lamp itp. Na twoim miejscu to napisał bym maila do nich, na pewno któryś z pracowników sklepu pomoże ci w doborze odpowiedniego oświetlenia.
Szczeniak

Postby Darmozjadka » Wed Jan 24, 2018 7:44 am

W internecie jest sporo poradników na ten temat. Znajdziesz tam informacje jak najlepiej rozmieścić lampy oraz o jaką powinny mieć moc żeby lokal odpowiednio się prezentował i nie męczył wzroku.
Darmozjadka

Return to Technika na forum

User Control Panel