Kto zajmuje się montażem klimatyzacji w Rybniku?

Postby SylwiaX » Mon Apr 17, 2017 10:43 pm

Szukam firmy, która zajmuje się montażem klimatyzacji w Rybniku oraz okolicach? Chcemy z mężem zainstalować w domu klimatyzację, ale nie bardzo się na tym znamy i nie mamy pojęcia do kogo się zgłosić. Pomożecie z problemem?
SylwiaX

Postby Kajko » Mon Apr 17, 2017 11:30 pm

Świetna decyzja! Przetrwanie lata razem z klimatyzacją jest o niebo łatwiejsze. Już nigdy nie będą doskwierały Wam upały. Oczywiście trzeba też trochę skorzystać z rozsądku, gdyż zbyt duże wahania temperatury pomiędzy wnętrzem, a temperaturą na zewnątrz często są łatwą drogą do przeziębień.
Kajko

Postby Dzięcioł » Tue Apr 18, 2017 12:46 am

Znam świetną firmę z tego miasta, która już od dawna zajmuje się montażem klimatyzatorów - mówię o TECHPOINT Sp. z o.o. Ja zwróciłbym przede wszystkim uwagę na szybkość realizacji zlecenia, korzystne ceny oraz wiedzę połączoną z doświadczeniem. Wiedzą co robią, dzięki czemu nie musisz mieć obaw o to, że instalacja się zepsuje po krótkim czasie.
Dzięcioł

Postby SylwiaX » Tue Apr 18, 2017 2:00 am

A masz może jakiś link do ich strony internetowej albo jakiekolwiek namiary na biuro? Mam oczywiście kilka pytań zanim się zdecyduję:)
SylwiaX

Postby Dzięcioł » Tue Apr 18, 2017 2:08 am

Niestety jestem teraz za granicą i nie mam żadnych danych ani namiarów na firmę, ale z pewnością jak poszperasz w sieci po nazwie to znajdziesz ich stronę albo chociaż jakiś numer telefonu.
Dzięcioł

Postby Landaryn » Tue Apr 18, 2017 3:41 am

Jeżeli potrzebny Ci montaż klimatyzacji w Rybniku to tak się składa, że firma ta zakładała klimatyzację u nas w firmie i mam link bezpośrednio do podstopny o klimatyzacji - https://klimapoint.pl/klimatyzacja/montaz-klimatyzacji/. Może znajdziesz coś co cię zainteresuje, ale na pewno dowiesz się jakie marki klimatyzatorów są przez nich polecane. Kontaktu oczywiście szukaj w odpowiedniej zakładce:)
Landaryn

Postby SylwiaX » Tue Apr 18, 2017 6:15 am

Dziękuję Wam panowie bardzo za porady oraz za namiary na firmę. Skoro otrzymałam aż tyle pozytywnych opinii to nie wypada nie skorzystać z oferty. Jutro postaram się z nimi skontaktować - muszę jeszcze przemyśleć kilka kwestii. Jeszcze raz dziękuję!
SylwiaX

Return to Technika na forum

User Control Panel