Ogród wertykalny, jaki koszt?

Postby Szczeniak » Tue Jan 17, 2017 5:12 am

Witam. Czy ktoś mógłby mi podać koszt profesjonalnie zaaranżowanego i wykonanego ogrodu wertykalnego? Mieszkam w Warszawie wiec prosze odniesc sie do firm z okolicy jesli można. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Szczeniak

Postby Oprawka » Tue Jan 17, 2017 6:17 am

Pracuję w hotelu gdzie zrobiono zieloną ścianę ponad rok temu. Niestety ceny Ci nie podam bo nie mam wglądu w takie rzeczy ale znam firmę która podejmowała się wykonania - http://zugarden.pl/ogrody-wertykalne/. Mogę ci powiedzieć że widać było pełen profesjonalizm i przygotowanie, a wykonanie ściany zajęło im chyba mniej niż tydzień – dokładnie nie wiem bo poszłam na urlop. Pozdrawiam serdecznie!
Oprawka

Postby OkoLisa » Tue Jan 17, 2017 8:05 am

Znam ich i również polecam. Zielonej ściay co prawda w firmie nie mamy ale aranzowali u nas pomieszczenia pod wzgledem roślin i kwiatów. Efekt bardzo przyjemny i estetyczny. Uważam osobiście że nikt by lepiej tego nie zrobił.
OkoLisa

Postby Landaryn » Tue Jan 17, 2017 8:31 am

Ogrody pionowe są po prostu bezkonkurencyjne. Miałem przyjemnośc podziwiać je w wielu miejscach i za każdym razem robiły na mnie olbrzymie wrażenie. Pierwszy raz widziałem w galerii handlowej w Gdańsku, jak się stanie przy zielonej ścianie i spojrzy w górę to człowiek ma wrażenie jakby był w głębokim lesie. Niby to tylko tylko inny sposób umieszczenia roślin a tak mocno wpływa na otoczenie.
Landaryn

Postby OkoLisa » Tue Jan 17, 2017 10:01 am

na zachodzie już o tym wiedzą dlatego do kazdego miejsca komercyjnego a nawet do prywatnych domów najmują firmy aranżujące zieleń.
OkoLisa

Return to Ogród na forum

User Control Panel