Poszukuję sklepu z okularami przeciwsłonecznymi z polaryzacją dla pań

Postby Cypher » Wed Dec 28, 2016 8:16 pm

Ludziska, jak w tytule tematu. Moja dziewczyna ma strasznie wrażliwe oczy na słońce. Do tej pory uzwała jakichś tam zwykłych okularów, ale tu z kolei marudzi, że nie tylko źle redukują refleksy, ale też i że czasem jest za ciemo. Stwierdziłem, że troche pogrzebię po internecie, czy nie ma na to jakiegoś skutecznego rozwiązania i znalazłem trochę informacji właśnie o takich okularach polaryzacyjnych. Tyle, że jak szukałem ich po sklepach, to albo ceny kosmiczne, albo najzwyczajniej wyglądaly licho. Może Wy coś polecicie?
Cypher

Postby harvester » Wed Dec 28, 2016 11:04 pm

A czym właściwie się tak wyróżniają te okulary polaryzacyjne, że mogłyby pomóc na wrażliwy na światło wzrok? Okulary, jak okulary chyba,nie?
harvester

Postby Jacek_Kondrat » Thu Dec 29, 2016 1:55 am

Oj kolego, widać, że nie siedzisz w temacie okularów ;) Generalnie, jeśli chdzi o okulary polaryzacyjne, to one mają doskonałą zdolność nie tylko w redukowaniu światła słonecznego, ale blokują też niezdrowe promieniowanie UVA, UVB i UVC. Jednak ich główna zaletą jest to, że redukują właśnie odblaski. Stąd też są to świetne okulary dla zawodowych kierowców, jak i dla sportowców, czy po prostu dla ludzi, którzy się męczą przy większym słońcu.
Jacek_Kondrat

Postby Cypher » Thu Dec 29, 2016 2:23 am

I właśnie dlatego pomyślałem, że to byłby doskonały wybór dla mojej dziewczyny :) Tlyko własnie gdzie je kupić, żeby nie przepłacić, a jednocześnie dostac dobre okulary?
Cypher

Postby Angina » Thu Dec 29, 2016 4:06 am

Hejka! Wszystko myślę zależy od tego, co znaczy, że nie chcesz przepłacić? Jesteś gotów wydać ile pieniędzy? 100? 400? 1000 zł?
Angina

Postby Fhionndaig » Thu Dec 29, 2016 4:54 am

Ranyściewy… koleżanka wyskoczyła z takimi sumami, że strach się bać :O. Dobre okularki można mieć już za około 50 złotych, wypasione za 100-150. Za 300 i 400 to już są naprawde takie przekozackie. Wiem co mówię, bo kupowałem dla siebie okulary z polaryzacją w sklepie http://stylion.pl/ i wydałem na nie coś koło własnie 100 złotych i są naprawdę świetne.
Fhionndaig

Postby DorotaFaber » Thu Dec 29, 2016 6:45 am

Też jak zobaczyłam ten 1000 u koleżanki, to się za głowę złapałam :) Informacja dla poszukującego kolegi – jeśli chcesz kupić okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją damskie, czy męskie to na pewno je dostaniesz w tym sklepie, o którym mówił kolega. Ja sama właśnie kupiłam je na stronie http://stylion.pl/okulary-z-polaryzacja-damskie. Jak sam widzisz, wybór nie jest mały, a każde z nich doskonale blokują światło i refleksy. Ja osobiście polecam bardzo!
DorotaFaber

Postby Cypher » Thu Dec 29, 2016 9:35 am

rzeczywiście, ceny są bardzo rozsądne. Ja widywałem je głównie własnie w tych wyższych sumach podanych przez koleżankę wyżej, a tutaj widzę jest rozsądnie :) Dzięki i pozdrawiam!
Cypher

Postby DorotaFaber » Thu Dec 29, 2016 10:28 am

Również pozdrawiam! :) Cieszę się, że pomogłam.
DorotaFaber

Return to Moda na forum

User Control Panel