Torby papierowe

Torby papierowe

Postby Jacek_Kondrat » Tue Sep 27, 2016 4:59 am

cześć. Szukam dużej ilości toreb papierowych, w które chce pakować swoje produkty, sprzedawane przez moją firmę. Chce oczywiście zadbać o odpowiednie logo na nich, a następnie pakować swoje sprzęty do nich. Może akurat ktoś z Was korzystał z takich torebek i może mi polecieć miejsce, gdzie takie łatwo znaleźć w dobrej cenie? Bardzo proszę o pomoc ;)
Jacek_Kondrat

Torby papierowe

Postby ZFB 6Z » Tue Sep 27, 2016 5:51 am

Ja często zamawiałem torebki z nadrukami w przeszłości przeważnie z tego adresu internetowego bo to jedna z lepszych firm tego typu w internecie jak dla mnie. Zdecydowanie warto się do nich zgłosić ;) jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało do nich – dowiesz się konkretów
ZFB 6Z

Torby papierowe

Postby harvester » Tue Sep 27, 2016 6:03 am

Ja też właśnie zamawiam od nich oryginalne torby papierowe, głównie do celów promocyjnych i bardzo sobie chwalę tę firmę, za ich szybkość działania, profesjonalną obsługę i nie tylko. Gorąco polecam
harvester

Torby papierowe

Postby GramNaGitarze » Tue Sep 27, 2016 6:47 am

Fajnie wiedzieć, że jest taka firma w internecie ;) chyba też się do nich zgłoszę. W końcu takie torby papierowe mogą stanowić bardzo ważny punkt w promocji towarów i nie tylko.. także nic tylko kontaktować się z nimi i zamwiać ;D
GramNaGitarze

Return to Moda na forum

User Control Panel