Lek luteina bez recepty - gdzie mogę kupić?

Postby DorotaFaber » Wed Jan 17, 2018 7:36 pm

Szukam informacji na temat dostępu do luteiny w jakichś internetowych aptekach. Jak zapewne wiecie to taki preparat wzmacniający, jak witaminy - do codziennego stosowania. Zależy mi na jakichś sprawdzonych producentach i dobrej cenie.
DorotaFaber

Postby Fhionndaig » Wed Jan 17, 2018 10:13 pm

Poczytaj u którego producenta jest największa dawka w kapsułce- bo są takie do brania po jednej na dobę, albo po dwie, zależy jak Tobie jest wygodniej. Ogólnie to nie lek, tylko tak jak pisałaś suplement diety, ale też nie można z nim przesadzić. Ja kupuję kapsułki firmy Swanson, bo są w dobrej cenie i mają dla mnie idealną formę żelowych kapsułek, które są łatwe do połknięcia
Fhionndaig

Postby Jacek_Kondrat » Wed Jan 17, 2018 11:16 pm

Hej, ja polecam Ci jakieś wysyłkowe apteki internetowe, ale nie wiem konkretnie jakie, bo nawet nie orientuje się co to ta luteina... hehe. Ale z jakiejkolwiek byś strony nie skorzystała to na bank wyjdzie ci taniej niż takie stacjonarne punkty. Szczególnie jak mieszkasz w dużym mieście.
Jacek_Kondrat

Postby DorotaFaber » Thu Jan 18, 2018 1:50 am

A czy może Pani polecić jakiś portal do zamawiania? Bo też bym chciała w formie żelowych kapsułek, ale ciężko je znaleźć.
DorotaFaber

Postby Utulona » Thu Jan 18, 2018 2:57 am

Dla mnie najlepszym sklepem z suplementami w sieci jest zdecydowanie ten dostępny pod tym adresem aptekamini.pl/swanson-luteina-20mg-60-zelk.html . Tu masz link już konkretnie do tego suplementu i to tej marki, którą ktoś wcześniej już polecał. Jak dla mnie to najlepsza na rynku luteina bez recepty - nie dosć, że dobrze się ją łyka to jeszcze ma rozsądną cenę. Jak zamówisz takie duże opakowanie, to dużo oszczędzisz. Poza tym ten sklep ma tanią wysyłkę, szczególnie jak się zdecydujesz na jakieś większe zakupy :)
Utulona

Postby Darmozjadka » Thu Jan 18, 2018 5:34 am

Ja co prawda kupowałem w zwykłej aptece ale luteinę mogę polecic z czystym sercem! Dla mnie to świetny preparat na skórę - naprawdę stała się bardziej elastyczna i mam poczucie że serio jest zabezpieczona przed tym szkodliwym działaniem słońca! Także śmiało zamawiaj i próbuj i korzystaj z dobrodziejstw :)
Darmozjadka

Postby Dzięcioł » Thu Jan 18, 2018 7:03 am

Ta polecona wyżej AptekaMINI.pl jest bardzo dobra, tam warto zamowić :)
Dzięcioł

Return to Zdrowie na forum

User Control Panel