Apteczne produkty do pielęgnacji twarzy.

Postby meiokaPL » Tue Aug 22, 2017 12:58 am

chciałabym trochę bardziej popracować nad wyglądem swojej cery.:) widziałam w aptece parę ciekawych kosmetyków i tak się zastanawiam… Może mi coś poradzicie? Kobieta 40+, ale możecie dawać też rady bardziej ogólne.:)
meiokaPL

Postby Oprawka » Tue Aug 22, 2017 2:27 am

z bardziej ogólnych rad to musisz stosować się do złotej trójki zabiegów pielęgnacyjnych.;) to znaczy oczyszczanie, złuszczanie, nawilżanie. Czyli zawsze musisz zadbać o staranny demakijaż o dokładne oczyszczenie cery z kurzu i tak dalej, o złuszczenie martwego naskórka (peeling), no i nawilżenie skóry. Tu jeszcze przychodzi kwestia odżywiania… No i czegoś na zmarszczki. Moja mama lubi markę dr irena eris, mają szeroki wybór kosmetyków, przeciwzmarszczkowe mają bardzo dobre recenzje.:) ale się rozpisałam.:D
Oprawka

Postby meiokaPL » Tue Aug 22, 2017 4:53 am

dzięki za komentarz.:) to chyba sporo tych zabiegów… ale wprawię się. I poszukam tej Eris, już o niej słyszałam, ale nie wgłębiałam się w temat.
meiokaPL

Postby Utulona » Tue Aug 22, 2017 5:17 am

kosmetyki dr Ireny Eris są świetne.;) ja też jestem po czterdziestce i powiem ci, że coś mi cera lekko zaczęła wariować, tak jak nigdy nie zmagałam się z wielkimi problemami, tak teraz mam jakieś przesuszenia i wypryski… na to drugie jak wyskoczy stosuję linomag krem i pomaga. Ogólnie w tym wieku musimy wiecej czasu poświęcić na pielęgnację niestety.;)
Utulona

Postby DorotaFaber » Tue Aug 22, 2017 6:51 am

od razu niestety.;) ja tam lubię spędzać czas przed lustrem i popatrzeć sobie na kogoś ładnego.:D zgadzam się co do rad udzielonych wyżej i dodam jeszcze, że warto zadbać o odpowiednią ilość snu i dietę.:)
DorotaFaber

Postby Oprawka » Tue Aug 22, 2017 7:42 am

możesz sobie w Internecie na aptekagemini.pl posprawdzać różne produkty do pielęgnacji. Ogólnie w aptekach internetowych zawsze masz pod ręką opisy i ulotki, warto przed zakupem sobie je dokładnie przeczytać.
Oprawka

Postby DorotaFaber » Tue Aug 22, 2017 9:46 am

właśnie, kolejna rada. Czytaj etykietki i stosuj się do zaleceń producenta.;) niby głupia rada, ale naprawdę się przydaje i choć niby każdy czyta co jest na opakowaniu to znam różne historie, jakie wynikały z niedopatrzenia…;)
DorotaFaber

Postby meiokaPL » Tue Aug 22, 2017 11:23 am

popatrzę sobie. i na pewno będę sprawdzać uważnie.:D dzięki wszystkim za wskazówki, doceniam i część na pewno wprowadzę w swoje codzienne życie.;)
meiokaPL

Return to Zdrowie na forum

User Control Panel